Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a tetszés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a tetszés vonzalom fellángolás és a szerelem között?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Első és eddigi legnagyobb szerelmem : 20 év után is tetszik, az érzés elmúlt, de a lenyomata mégis bennem van és azt látom, valószinűleg jól választottam ki, hisz 20 év után is tetszik belsőleg, külsőleg, életvitelét tekintve.


Fellángolás : Rövidebb (pár hét -hónap), mikor elmúlt, egyáltalná nem tetszett már az illető, nem maradt utána hiányérzetem, csak egy múló délibáb volt, az érzések rövidebb ideig tartottak, kisebbek voltak.


Tetszés : gyakorlatilag bármelyik , a mai külső ideálnak megfelelő emberre rá tudom mondani, hogy helyes, szép, ettől még nem alakul ki érzelem, fellángolás, szerelem.


Az első szerelmem vonz kémiailag, fizikailag is a legjobban, pedig tudom az eszemmel, hogy láttam már többszáz tőle objektiv mérce szerint helyesebb embert, de mégis.

2022. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Tetszés: bárkire mondhato olyanra is akihez semmiféle érzelmed nincs, vagy veled akár egynemű. Szerinted szép és ennyi


Vonzalom: el birnád képzelni hogy lefekszel vele, van kémia


Fellángolás: felhokben vagy, azt hiszed szerelmes vagy, azt hiszed ő az isten


Szerelem: tudod hogy nem ő az isten, reálban vagy és szerelmes vagy

2022. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Szerintem a 2-nek komoly fogalomtévesztése van , a fellángolás és a szerelem definiciód felcserélődött ! A fellángolás nem ezt jelenti, hogy bálványozod, istenited az illetőt és nem vagy reális. A fellángolás a szerelem és a tetszés között van félúton.


Egyébként a szerelemben is van olyan szerintem, hogy reális vagy az illetővel meg oylan is , hogy nem. Minél intelligensebb valaki, minél magasabb az érzelmi intelligenciája, valoszinűleg annál kisebb eséllyel téved a szerelme tárgyáról, tehát nem habarodik bele mondjuk egy visszaeső bűnözőbe...

2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
A 2. a fellángoláshoz a rózsaszin köd definicióját irta le, ami lehet egy nagy szerelem első szakasza is , esetleg egy fellángolás is, de fellángolásnál biztos, hogy nem fogod isteniteni és valoszinúleg a felhőkben se jársz. VIszont rádtör valami, egy kisebbfajta, lightosabb szerelemféleség.
2022. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik, akkor örülök, ha látom, viszont nem hiányzik különösebben, ha nem találkozom vele akár hosszabb ideig sem.

Szimpi az illető, meg szexuálisan is vonz valamennyire, de annyira nem érdekel.


Ha szerelmes vagyok, akkor a falat kaparom, mikor nem láthatom, állandóan rá gondolok, elképzelem, hogy együtt csinálunk dolgokat, szexelünk, veszekedünk, reggelizünk, mittomén.


A fellángolás meg szerintem az, amikor rövid ideig azt hiszed, hogy szerelmes vagy, de aztán hamar elmúlik az érzés.

2022. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Fellángolás az amikor pl szerelmes leszel olyanba akit nem is ismersz szinte.
2022. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Első perc....tetszik vagy sem

Ha tetszik.... Vonzó de még b...nám

Hú egy életen át tudnám élvezni


3 szexel később, hát ennyi ez unalmas fárasztó semmi kedvem...na hagyjuk is


Vagy.... Ó az ott csőrike és szívecskék de édes...meg tudnám zabálni...de édes ahogy alvás közben kifolyik a nyála

2022. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a hasonlóság?
2022. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetszik: megdugnám. Szerelem: dugás után nem zavar.
2022. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!