Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyek különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek különbséget szerelem és szerelemnek hitt “ fellángolás “ közt?

Figyelt kérdés
L
2019. júl. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A szerelemhez 2 fél kell hosszabb ideig (hónapok alatt kb.)

Fellángolás az pillanatok alatt végbemegy (typic amikor vki megtetszik és huuu meg jaaaa)

2019. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Önkielégíts. Ha utána kevésbé érzed magad szerelmesnek, megvan a válasz. :D
2019. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában utólag tudom igazán megmondani. A fellángolást hamar elfelejted, és ha később szembe jön egy nem okoz nagy érzelmeket. Ha akkor mondjuk meg is bántott, később harag nélkül tudsz rá emlékezni, pozitív emlékkent megelni. Amolyan nem is szamít igazán mentalitással.

Akibe szerelmes voltál, azt sose felejted el igazán. Gyakran eszedbe jut. Ha meglatod, olyan, mintha egy félig behegedt sebet tépnél fel újra - sose gyógyul be igazán.


Most gondolj külső szemlélőként magatokra. Mennyi érzelmet mozdít meg benned ez az ember? Ha szerelmes vagy, akkor azt szerintem tudod.

Ha megtennél érte bármit, eltűnik minden önzőseged, es egyertelműen magad elé tudod emelni őt, akkor vagy szerelmes.

2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

A fellángolás is tud tüzeket okozni, tehát nem kell azt külön skatulyába tenni.

Sokféle szerelem van, senkit nem szeretünk egyformán életünk során.

2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!