Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki külsőleg nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki külsőleg nem olyan vonzó, de a személyisége megfogott az hosszú távon lehet sikeres párkapcsolat? Vagy ez inkább csak érzelmi fellángolás?

Figyelt kérdés
Nem az első találkozáskor tetszett meg és inkább testre tetszik, mint arcra. Lehet a nagy korkülönbség miatt is. (Kb. 10 év)

2022. júl. 31. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak 1 módon tudhatod meg.
2022. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ő lesz majd a lelkitársad legjobb haver, és látni fogja, hogy neki panaszkodsz miközben másokkal k**úrsz.
2022. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Többször tapasztaltam már, hogy egy ember nem vonzó számomra elsőre, de ahogy megismerem és megkedvelem, teljesen másképp látom, és el se tudom képzelni, hogy ne találjam szépnek.
2022. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyenbe már nem mennék bele. Volt egy kapcsolatom, amikor bedőltem annak a rizsának, hogy “a torz külső érzékeny szívet takarhat”… Aha. Egy évvel később is baromi nehéz levakarni és egy pokol volt mellette az életem. I
2022. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már érzelmi fellángolásról beszélsz, akkor ott már megvan a kémia.
2022. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Amikor a párom bejelölt társkeresőn nem igazán volt az esetem, se külsőre, se a stílusa.

De a személyisége megfogott. Lassan 3 éve együtt vagyunk, iszonyatosan szeretem a mai napig.

2022. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Részemről lehetetlen, és nem értem, miért tennék ilyet, mikor létezik csomó férfi olyan külsővel, ami megfog. Elég nevetséges lenne azt gondolni, hogy köztük biztos nincs egy darab sem, aki belsőre is ideális mellém komoly kapcsolatra.
2022. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg elfogadják a felek egymást, szót értenek egymással, tudnak egymással beszélgetni, dolgozni, cselekedni, akkor a külső felülírja a belsőt. Ugyanakkor sokkal jobb, ha egy embernek inkább a belső fontos...
2022. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a belső megfogott nem kérdés….van egy férfi, sehogysem az esetem külsőre, valószínűleg is sétáltam volna mellette, ha nem ismerem meg….teljesen belebolondultam….és csak a lelke, személyisége mindaz,ami ezt tette velem.
2022. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!