Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete megismerkedtem egy férfival, de 1,5 hónap múlva elutazik egy évre külföldre. Szerintetek lehet jövője?

Figyelt kérdés
Már az első randin teljesen egymásra voltunk hangolódva, azóta folyamatosan beszélünk, nagyon szimpatikus és még sosem voltak ilyen intenzív érzéseim senki felé. Mint embert sem szeretném elveszíteni, mert nagyon ritka, hogy valakivel ennyire megértjük egymást.

2022. aug. 1. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Biztos. Ide haza neki bizonytalan. Kimegy, megteremti az alapokat, s ha tényleg komolyan gondoljátok kimész utána. Ketten meg sokkal jobban boldogultok.

Üdv egy németországi

2022. aug. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

4- eske.

Miből gondolod, hogy máshol sokkal jobb lesz ????

Mert a szomszéd fűje mindíg zöldebb, a feleségének meg nagyobbak a mellei??????

Tartja a mondás. !!!!!

M.ország most az egyik legjobb hely a világon.

Semmi baj, csak szólok cimborám.

Nehogy úgy járj te is, hogy nyüszítve menekülsz majd vissza.

Ha én lennék a min.elnök akkor tuti hogy azt csinálnám, hogy aki innen elmegy, az soha többé nem jöhetne már vissza.


A kérdezőnek:

Szerintem teljesen ne add föl, ha tényleg komolyak az érzéseitek, akkor szerintem lehet megoldás.

Az is lehet, hogy pár hónap után rájön, hogy marha szarul döntött. Külföldön most kaka a helyzet. Főleg így, hogy már te is vagy neki.

Egész másképp gondolkodik az ember ha magányos, és totál másként, ha kialakul egy szerelem.

A nőnél, és egy jó kapcsolatnál nem lehet fontosabb semmi.

2022. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Szívesen reagáltam volna, de ezzel a mondatoddal "M.ország most az egyik legjobb hely a világon." bizonyítottad, hogy teljesen felesleges volna. Egy bizoynos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá..
2022. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Főleg vízben ne süllyedjünk, mert még a végén megfulladunk. 😄😁😆

12#

2022. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SaJt01 ***** válasza:

12es ezt személyes tapasztalatból mondod? Hány országban jártál és mennyit éltél más helyeken?


Vannak még helyek a világban ahol nem a politika folyik a csapból is, emberek nem azért mondanak dolgokat mert meg akarnak győzni erről vagy arról a haszontalan-8adrendű nézőpontról miközben a lényeges döntésekről csak akkor értesülsz amikor szólnak a kínaiak hogy mostantól mandarin a hivatali nyelv és a Balaton Xijing Ping nyaralója. Vagy mindenféle megkérdőjelezhető üzletet kötnek országokkal, giga multikkal, se szó se beszéd, évtizedekre titkosított szerződések, de bazdm4g arról hogy transzneműségről legyen e oktatás, arról van népszavazás. Vannak helyek ahol nem tolják folyamatosan a médiában hogy épp most mit kell rettegni, ki az ellenség.

Olyan friss levegő ez, ami leírhatatlan a dohos, vazallusi magyarországban kitermelt elmének. De komolyan, melyik másik országban folytanak vérbe 2 forradalmat az oroszok és utána levoksol az emberek egyharmada a muksóra aki velük paktál? Értem én, nem pont ugyanazok, meg rengeteg jó arc orosz van, nem kell tartani az ellenszenvet generációkon át, semmi orosz gyűlölet, az emberekkel semmi baj, csak a gerinc. Hol görbül még ennyit az emberi gerinc? Lehet jobban járnánk ha eltörne már végre. Nem kell senkinek ennyi kognitív teher.


Meg hogy itt, az összes politikus kijátsza a magyar kultúra és köztudat vissza maradottságát. Leírhatatlanul undorító, hogy az emberek akik azzal lettek megbízva, hogy szervezzék meg jól a közös erőfeszítéseket, vissza élnek azzal, hogy itthon ennek a kultúrának nem volt ideje kifejlődni.


Vannak tényleg, messze sokkal rosszabb helyek is, São Paulo hadurak által uralt gettóit pont elkerülném, vagy a londoni újgettókat, de egyenlőre lehet menni vitathatatlanul jobb helyekre is.


Az megint más dolog hogy mindenhova magaddal és a csöködt magyar tudatoddal mész(saját tapasztalat).


Kérdés: 1 és fél hónap múlva már biztosan fogod tudni. Addig kár ezen rágódni. Tartsd észben hogy alig ismered ezt az embert valójában. Azt csinálja amit mond, hazudik-e kis dolgokban, hogy viselkedik az alatta levőkkel(pincér, taxi, koldus, gyerekek), ilyen és hasonló dolgok alapján próbáld megítélni a karakterjét. Ne az alapján hogy milyen érzéseket kelt benned a megjelenése, illata, stílusa, beszéde. Ha meggyőződtél róla hogy valóban megbízható akkor meg rajtad múlik hogy erre az 1 és fél hónap hitelre rá mered-e bízni magad hosszabb távon. Személyes véleményem szerint, akkor is teljes lutri lenne a karaktere ha Jézusi tulajdonságok tömkelegét produkálna minden egyes találkozáskor. 1 és fél hónapig bármit el tudnak játszani emberek.

2022. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!