Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek tanárotokba? Mennyi ideig tartott? Eltitkoltátok mindenki elől, vagy tudomására hoztátok?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyesmiről élménye, szívesen elolvasnám.

2022. aug. 3. 23:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bizony az tényleg sok. Akibe én voltam szerelmes, kb. csak 13 évvel idősebb nálam, de én nem mertem megmondani neki. Nyilván nem is lett volna értelme, hiszen volt párja.
2022. aug. 24. 17:05
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemnek nem mondanám, inkább kedvelés, esetleg enyhébb rajongás és hála. Visszafogott volt, jól tanított és néha megdicsért pici dolgokért, de nem semmiségekért (iskolai előadásban kb statisztaként szereplésért, utána, bemondóba hosszabb szöveg felmondás), kérdezte hogy vagyok, amikor még picit köhécseltem betegség után stb., mondta örül, hogy érdekel ez meg az (iskolai program). De egyébként ezeken kívül teljesen normális diák-tanár kapcsolatunk volt, nem kivételezett velem. Picit magányos lehettem akkor, talán ezért is eshettek kimondottan jól ezek és volt, hogy a kedvességeinél picit leblokkoltam, alig reagáltam érdemben (ezt utólag sajnálom némileg, bár ma sem ömlengenék ugyanezekre, csak normálisan valamit csak reagálnék). A többi tanárral se volt gondom, de ők nemigen tettek ilyeneket, még ha 1-2 tanárt a kirándulásokon, énekkaron jobban "meg is ismertem" (nem úgy persze).
2022. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!