Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nagyon tetszett valaki (esetleg szerelmes is voltál belé), és bár tudtad, hogy te is tetszel neki, mégis eltitkoltad az érzésedet? Miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 00:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ilyenre még nem volt példa, de ha lett volna akkor szétfejelném az ajtófát.
2018. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Azért, mert nem működött volna. Teljesen más céljaink voltak, máshogy képzeltük el már az akkori életünket is. És igen, először szétfejeltem az ajtófélfát, de utólag már biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem.
2018. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

összesen 3


egyik a tesóm felesége lett

a másikkal nagyritkán látjuk egymást

a harmadik pedig nemsoká üzlettársam


nem tudják mi van mert ebben profi vagyok.

2018. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de miért kell eltitkolni? Nem jobb adni egy esélyt, hogy értelmesen megbeszéljétek és lezárjátok a dolgot?

Vagy én gondolom rosszul?

2018. júl. 17. 01:36
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Mert egy strigulagyűjtő volt nekem meg ennyi nem kell belőle.


Ami nem kezdődik el azt nem kell lezárni közösen. Én magamban is megoldom a továbblépést.

2018. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Volt, szerelmes voltam és tuti, hogy neki is tetszettem én. De lány volt és én is. Annyira férfias volt mindenben (az a fajta leszbikus volt, akiről nem nagyon lehet megmondani ránézésre a nemét), hogy teljesen összezavart. Így viszont sosem mertem lépni, mert nem volt elég bátorságom.


Utólag egyáltalán nem bánom. Sosem működött volna. Nagyon jól ismertem/ismerem, közeli barátom a mai napig és pontosan tudom, hogy semmilyen jövőnk nem lett volna, már rövidtávon kikészítettük volna egymást. Amúgy azelőtt és azóta sem vonzódtam soha lányhoz, nem tudom mi volt benne olyan különleges, hogy hozzá igen.

2018. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Feszültség = Volt

Amúgy nem, csak korán keltem és kell egy szójáték napindítónak. 😁

2018. júl. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindannyiunknak volt, legalábbis az emberek nagy részének igen.

Többségünknek azért - bocs',hogy többes számban beszélek- mert tudtuk,hogy kudarcra ítélt a kezdeményezés, vagy maga az esetleg létrejövő kapcsolat.

A másik ok nálam: kapcsolatban álltam.- Nagyon tetszett a másik srác, de leküzdöttem, tudtam,hogy nem lenne belőle tartós kapcsolat.


Nőként egyébként se kezdeményeznék szívesen, inkább próbálnám tudtára hozni a srácnak,hogy tetszik, aztán lépjen Ő, vagy ne lépjen :(


+ha korban nagyon eltérőek vagyunk, sosem kockáztatnám meg a kezdeményezést.

2018. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#5

Ha hetek, hónapok (évek?) óta kerülgetitek egymást valakivel, ott akkor is elindult valami, ha nem lett kimondva semmi. Szerintem ezt is le lehet zárni. Mit veszíthet vele az ember? Vagy ezt is rosszul gondolom?


Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat, akinek még van sztorija, ne fogja vissza magát.

2018. júl. 17. 07:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Kevés voltam hozzá.
2018. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!