Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy kölcsönös vonzalom esetén eltitkoltad az érzéseidet?

Figyelt kérdés

Pl. bejött valaki, és tudtad, hogy te is neki, de úgy tettél, mintha közömbös lenne a számodra az illető?


Ha igen, miért tettél így?


Csak olyan esetek érdekelnek, amikor biztosan vagy majdnem biztosan kölcsönös volt a vonzalom.


2018. máj. 10. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért,mert ő nem keresett komolyat..csak szex pedig nem érdekelt
2018. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindig így tettem és teszek. Sose mutatom ki, ha valaki tetszik.
2018. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mivel a főnököm volt.
2018. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert tudtam hogy nem lenne összhang, mivel más szinten élünk. Az eszemre hallgatva visszafogtam magam.
2018. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Elő bizony! Függő típus vagyok, így egy hozzám hasonló függővel katasztrofális következményekkel járna a szerelmi kapcsolat. Nem tudnánk egymást visszafogni. Így hát kerülni kell, ha épp nem sikerül meglépni, akkor hülyén viselkedni, baromságokat beszélni, túlozni, ésatöbbi: persze nem kötelező, de ha titkolom a vonzalmat, magam ellen vagyok és ég a pofám utána, mert nem vagyok önmagam.
2018. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, eltitkoltam. Az eszemre kellett hallgatnom.


Tudtam, hogy rögtön kisbaba lenne a dologból, én pedig nem voltam olyan helyzetben, hogy ezt megengedhettem volna magamnak...


Azóta már kimutatom neki az érzéseimet, amit Ő díjaz is lelkiismeretesen. (Még nem jöttünk össze, de a "levegőben van" a dolog....)

2018. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert munkatársak voltunk...
2018. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amikor postás voltam egy rövid ideig, a csoportvezetőmről voltak nedves álmaim. Először nagyon elutasító volt velem munka szintjén is, aztán szép lassan megnyílt egy kicsit. Érződött ahogy hozzám szól, mikor ketten voltunk. Azóta is érzékelem, hogy ha összefutunk, hogy zavarban van kissé.

Olyan 47 lehet, én 27 vagyok. Az 20 év különbség. De remekül tartja magát. Nagyon vonzónak találom, de sose volt semmi. Talán nagynak találta a korkülönbséget. Én meg nem erőltettem semmit. Azóta lett párom (aki bár fiatalabb nála, de szintén negyvenes), de ha összefutunk is érzek valamit a levegőben.


Van amikor a körülmények egyszerűen nem úgy adják magukat...


27/F

2018. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Aki ilyen hülye (és a válaszokat olvasva akad néhány) annak nem is való kapcsolat.


Egy-két tényleg kivételtől eltekintve, ahol tényleg nyomós kizáró ok van, ugyan miért kellene titkolni, ha KÖLCSÖNÖS a vonzalom??? Tényleg, miért? Ez a legegyszerübb felállás, de van aki szereti szopatni magát.

2018. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: De tegyük fel, hogy nem is akar az illető kapcsolatot. Pl. házas az egyik fél, vagy egyéb elháríthatatlan akadály áll a kapcsolat útjában. Pl. mint abban a regénybe, ahol a férfi apja arra kéri a nőt, hogy kosarazza ki a fiát, noha a nő szerelmes a fiúba.


Arra vagyok kíváncsi, hogy lehet az ilyet megtenni, elviselni. Mekkora lelki erő kell hozzá, és mit érez utána, aki megteszi.

2018. máj. 11. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!