Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt az életedben beteljesület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt az életedben beteljesületlen szerelem, ami még most is eszetekbe jut néha?

Figyelt kérdés
Van olyan személy az életedben, aki valamiért olyan fontos maradt, hogy még sok év elteltével most is eszetekbe jut néha?

#szerelem #beteljesületlen #nem tudod elfelejteni
2022. aug. 11. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak volt, van is. Szinte folyton olyan van😂
2022. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Sosem voltam reménytelenül szerelmes.
2022. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első még gyermekkori szerelmem. Voltam 10-11 éves, ő akkor volt 16. Nyílván lekoptatott, hogy ha 14 leszek keressem meg. Nagyon gyerek voltam még, ez így volt rendjén.

Néha szoktam látni, de nem ismer meg így 18 év után nyílván. :)

Nála azért néha eljátszom a gondolattal, hogy milyen páros lennénk így felnőttként. Nagyon intelligens, humoros, normális srác volt akkoriban.

2022. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer. Nagyon ritkán, de azért eszembe jut.

Szetettem egy fiút, és szerintem meg többek szerint ő is engem.

Végül megszakította velem a kapcsolatot avval, hogy ha összejönnénk, komoly lenne a kapcsolat (én elég komoly lány vagyok, de ez azért megdöbbentett), arra meg ő még nem kész. Valóban nem szokott nagyon randizni, visszahúzódó volt, de mikor ismerkedtünk, nekem megnyílt.

Nehezen fogadtam el az indokot, mert nem voltam erőszakos vele, nem nyomultam, így nehéz volt megemészteni.

Aztán olyat csinált, hogy hónapok múlva írt éjjel egy üzenetet, hogy szeret, de reggelre le is tiltott. Még pár hónap múlva írt, hogy már készen áll. Addigra én továbbléptem. Kb. ennyi.

2022. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem két nagy plátói szerelmem volt, mindkettő kamaszkoromban. Nem jutnak eszembe gyakran, de általában akkor is csak egészséges kontextusban. Pl. mindkettőjüket egy közösségből ismertem, és amikor a közösségben eltöltött időszakra gondolok, nyilván nem törölte ki az agyam őket sem. Vagy amikor a párkapcsolati/szerelmi mintáimat vizsgálom. Vagy ha pl. visszagondolok x éves koromra, akkor eszembe jut, hogy ebbe meg ebbe voltam akkor szerelmes. De kb. ennyi.


Olyan értelemben fontosak, hogy kellemes emlékeim fűződnek hozzájuk, és jó szívvel emlékszem rájuk, örülök, hogy az életem részei voltak, de kapcsolatra már nem kellene egyikük sem (főleg úgy, hogy azóta mindketten megházasodtak és családapák :D ).

2022. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt több plátóim is, kamaszként és már felnőttként is, de őszintén szólva már egyikük sem érdekel, az se izgatna, ha szembejönnének velem az utcán (szerencsére nem szoktam egyikkel se összefutni).

Mindig csak a jelenlegi szerelmem érdekel.

2022. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha eszembe jut igen
2022. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem volt, de tetszett egy osztálytársam általánosban. Közel 50 leszek, de még most is eszembe szokott jutni, meg szoktam mosolyogni mennyire tetszett. Meg azért facebookon ha látom, meg osztálytalikon is mindig átfut az agyamon.
2022. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A kisugárzása, a viselkedése. Azonnal beütne újra, ha meglátnám.


Az benne a szemétség, hogy épp azért hiányzik, mert nem tud beteljesülni, nem tudtuk elrontani. Így megmarad a szép emlék.

2022. aug. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Életem első igazi nagyobb szerelmét mindig nagyon kedvesen idézem fel magamban.

Bár lehetett volna szebb vége,de amikor rá gondolok melegség tölti el a szívem.

Ő volt az igazi lelkitársam úgy érzem

2022. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!