Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem tényleg csak ez az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tényleg csak ez az egy szerelem jut az életemben?

Figyelt kérdés

22 leszek lassan (lány vagyok)

Habár volt egy közel másfél éves kapcsolatom, nem igazán voltam szerelmes, de talán azért mert a másik semmit nem tett a kapcsolatunk fejlődéséért. Volt évekkel ezelőtt egy nagy szerelmem, de nem jöttünk össze, sok ponton elrontottuk az egymás közti dolgokat.

Tudni kell rólam h nagyon intenzív életet élek, túrázok, bejártam már európa számos helyét is. Annyi helyen jártam, mégse ismerkedtem meg olyannal, aki őt felülírta. Már nem ragaszkodok hozzá, nemolyan rég felvettem vele több év után a kapcsolatot, de semmi érdemleges nem lett belőle.

Magányos óráimban arra gondolok, hogy itt vagyok huszonévesen, és még mindig nem tudtam teljesen elfogadni hogy mi soha nem leszünk együtt

Mindig mondják, hogy “jön majd más” én várok, de telik az időm, és mèg mindig nem...az exemet egyébként nagyon szerettem, de ő fordítva nem, ezt is nehéz volt megélnem, hogy én mindennél jobban szerettem, de valahogy engem “senki se”

Hogy lehet olyat találni aki felülírja? Tudom hogy csak illúzió, látom a srác hibáját is...de talán a beteljesületlensége bánt a mai napig az egész. Akkor voltam igazán szerelmes, és közel hasonlót se éreztem senki iránt a mai napig



2022. jún. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
22 vagy, nem 40 😅 nyugi, lesz még más, tényleg
2022. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt figyelem hogy ugy írsz mint aki mingyárt 40. Lesz még annyi kapcsolatod, hogy utolag te is csak mosolyogni fogsz ezen a 22 éves kori éneden.


Hogy mi lesz a régi nagy szerelmeddel, azt meg nem tudhatod. Nagy valószínűséggel szép lassan elmúlik minden érzés, es csak egy kellemes emlék marad. Főleg hogy ha jol ertelmezen megpróbáltál vele többet, de ő nem akarta, azt meg nem írtad hogy mert lenne valakije.


Egyébként meg csodálatos hobbid van, használd ki amég nem kell senki miatt otthon maradni. Mert van ugyan ilyen férfi, de félek kevesebb mint amennyire szükség lenne, es gyorsan elkapkodják őket. Igaz te még nagyon fiatal vagy, ott még akadhat.


38n

2022. jún. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hagyd már el ezt a dolgot, mi a fenéért kell ilyeneken agyalni? Annyi szerelmi kapcsolatod lesz, amennyit te akarsz,rajtad múlik,de egyelőre nem értél meg rá.
2022. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én sem vagyok

40-es, de én ugyan ezt csináltam 20-22 éves korom körül teljesen feleslegesen. Hidd el nekem, minden rendben lesz, nagyon fiatal vagy még, rengeteg az időd és a lehetőséged. Nagyon jól csinálod amúgy, élsz a hobbidnak, jössz mész, kirándulsz. Amíg lehet csináld is. Majd csak ezután fogsz igazán sokat változni, annyira, hogy még magad is nagyot fogsz nézni magadra visszamenőleg, és jókat mosolyogni. Szerintem is azért agyalsz rajta ennyit, mert szerettél volna tőle valamit ami nem teljesült be, és ez nem hagy nyugodni. Még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy máris elásd a boldog párkapcsolat lehetőségét, egy ember miatt. Fordítsd meg a dolgot, és gondolj rá úgy, hogy megvolt az oka hogy mi miatt nem jött össze eddig, mert a sors tartogat neked valami igazán jót. Jönni fog olyan szerelem amilyenre vágytál. Ismerkedni kell, aztán majd úgy is érzed út közben, hogy kinél érzed azt amit kell.

2022. jún. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy türelmetlen, hiszen "A türelem rózsát terem" - tartja a közmondás.

Hidd el, hogy jön(-nek) még valaki(-k).

2022. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azota ujra belefutottam ilyen beteljesuletlen tortenetbe…akartuk, de valahogy nem illettunk es elengedtuk. Nagyon csalodott voltam (o dontott igy) honapok utan tortent ez, nem voltam szerelmes de valahogy nagyon ragaszkodtam hozza


Miert vonzom ezeket?

2023. jan. 3. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te teremted meg magadnak ezeket.
2023. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te ismerkedsz rossz helyen nem megfelelő alanyokkal.
2023. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tök jó válaszokat kaptam, köszönöm nektek! Egyébként azokat az éveket, amikor közelebb kerülhettem magamhoz, mehettem ahova akartam, kötöttségek nélkül, sosem cserélném! Sok önismeretet adott, és a csalódásaim is sok mindenre tanítottak, amikkel mégjobban ki tudom majd szűrni, ki is az, aki igazán hozzám való. Amúgy a kérdésben említett srác azóta próbálkozott volna nálam újra, de nálam ez addigra elmúlt (az érdeklődés) szóval érdekes…mindig akkor kellünk valakinek, amikor már tényleg késő.
2023. jún. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!