Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 18 éves fiú tetszik, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiú tetszik, én 22 éves vagyok. Ha összejönnénk szégyellném a családom előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki is tetszek, szerintem kb ő ugyanígy van velem mint én vele, ha meglátom buszon vagy bárhol azt se tudom mit csinaljak. Velem még ilyen nem volt hogy egy fiú ennyire tetszedjen. És az a szomorú hogy 18 éves vagy 17

Nem merek már rá nézni sem, mert tudom hogy tetszem neki, talán reménykedik, de feleslegesen...a családom előtt szégyellném ezt az egészet. 22 éves vagyok

A szomszéd faluban lakik a fiú, Anya és az ő Anyja ismerik egymast stb, nagyon szégyellem magam azért is mert egyáltalán tetszik nekem

Mit tegyek? Hogyan maradjak tavol tole? Meglatom es olyan zavarban vagyok hogy remegek


2022. aug. 11. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem ismerkedtek titokban?

Hülye vagy, ha ezt kihagyod.

2022. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért szégyellnéd? A ti korotokban sem olyan sok 4 év különbség, tény, hogy fordítva sokkal gyakrabban fordul elő.

Amennyiben ennyire félsz ettől, akkor elég semmit nem csinálnod, csak ne bámuld, és menj tovább, ha lesz más, akkor elmúlik az érzés.

2022. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok mindketten,nem kell foglalkozni a szülőkkel. Ha hisztiznek is sose feledd minden csoda 3 napig tart, csak egy rövid ideig lesz szenzáció. Nehogymár emiatt ne is próbáljátok meg,ha mindketten tetszetek egymásnak! Nagy hiba lenne! Hajrá!
2022. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Rendesen rossz erzes.

En nem akarok egy 17 vagy 18 eves fiuval ismerkedni, nekem egy erett ferfi kell de annyira tetszik. Még ha azt ereznem hogy nem tetszem neki, sokkal jobb lenne de igy, hogy tudom hogy tetszem neki mert erzem es egyertelmu jelei vannak, nagyon faj

2022. aug. 11. 21:37
 5/17 A kérdező kommentje:

22 ev alatt ennyire sosem tetszett senki mint ő

Egy ideig nem lattam, kb egy evig. Aztan most ujra, es nagyon megvaltozott ferfiasabb lett stb. Meghalok

2022. aug. 11. 21:38
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ne ismerkedj. Istenem.

tök mind1 mi lesz, elszórakoztok 1-2 évig aztán csá, mit majrézol ezen. fiatal vagy, nem ő lesz a férjed. neked meg nem a családodnak kell megfelelned, keresd a saját boldogságod.

2022. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tok mindegy nekem. En nem kalandozok ,nem szorakozok. Vagy komoly kapcsolat, akivel lehet tervezni vagy semmi. Ha nem o lesz a ferjem bele sem mennek, en igy nem tudok hozza alni hogy nem o lesz a ferjem...igenis ha osszejovunk ugy gondolkozok hogy o legyen
2022. aug. 11. 21:41
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Jól van kislány, de szólok, hogy a férfi nem fog kitartani melletted életed végéig, nem most kellene önérzeteskedni a nálad 4 évvel fiatalabb gyerekkel, aki még azt sem tudja, mi az élet.
2022. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Olvasd mar el miket irtam eddig

Nem akarok vele foglalkozni nem akarom hogy lekosse magat mellettem mert nem kalandozok o pedig nem hiszem hogy egy nore vagyik egesz eleteben. Ezert kerdezem hogy mit kene tennem, vagy ti mit tennetek a helyemben de a rosszindulatu kommentekre nem vagyok kivancsi!

2022. aug. 11. 21:50
 10/17 A kérdező kommentje:
De van egy olyan erzesem hogy ez olyan szerelem lenne amiben bolondulunk egymasert. Annyira erzem. Nem tudom mit tegyek
2022. aug. 11. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!