Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért írják egy csomó helyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják egy csomó helyen, hogy félnek ránézni a kiszemeltükre, mert ő észreveszi, hogy tetszik neki? Most komolyan észre lehet venni egyetlen nézésből?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy sokan nem mernek ránézni, arra aki tetszik nekik,mert félnek attól, hogy akkor kiderül. Tényleg egyetlen hosszabb szemkontatkusból vagy akár csak hogy összetalálkozik a tekintet ezt le lehet vonnni? De mégis hogy? Csak mert akkor többet én se nézrek rá arra, aki tetszik nekem :D

2022. aug. 16. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsai elírtam, kiszemeltjükre
2022. aug. 16. 18:49
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egyetlen nézésből észrevehető!

Ezzel mi a baj, nem az a cél, hogy összejöjj vele?

2022. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi! Ez csak városi legenda. Nem lehet ránézésből egyértelműen megállapítani semmit. Elég durva lenne még belegondolni is. :D
2022. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, azért szerintem tuti, nem úgy nézek a kiszemeltemre, mint másokra, szóval igen, látszik. Meg milyen hosszabb szemkontaktus? Aki nem tetszik, azzal nem szoktam szemezni, szóval az is egyértelmű. Amúgy meg a kitágult pupilla érdeklődést fejez ki. Azt sehogy nem tudod befolyásolni, szóval, ha a másik figyeli, akkor is "lebuksz".
2022. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehet észrevenni, nyugi :D

Csak mikor tetszik valaki, akkor üldözési mániás lesz az ember, folyton attól fél, hogy "lebukik", mintha rosszban sántikálna, holott nem :D

2022. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem vágom, hogy aki fél attól, hogy összenéz a kiszemeltjével, az mégis hogy akar előrelépést a történetben? Pont az volna a lényege, hogy észrevegye, hogy nézed őt....
2022. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az okés, de ha pl. valamilyen okból nem lehettek együtt? Akkor valahogy mégis csak jobb elrejteni ezeket a dolgokat, nem?
2022. aug. 16. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7: akkor meg nem szemezek, nem kezdeményezek, nem flörtölök és eleve semmi. Probléma letudva, mielőtt még elkezdődött volna.
2022. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!