Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő milyen jelekből veheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő milyen jelekből veheti észre a párján, ha az egy másik hölgybe titokban szerelmes lett?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 23:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10

Az a rossz, hogy nekem Ő elmondta, mit jelentek neki. Sokat. Tudom, hogy szeret. Most ezzel a tudattal kell tovább tartanom magam. Kerülöm őt pont ezért. Ő ebben partner, nem zaklat, megértette, hogy ennyi volt.

De hiába hoztunk erről racionális döntést, az érzelmeket nem könnyű teljesen elnyomni.

2022. aug. 18. 00:34
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek jönnek és letarolhatnak mindent.
2022. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért nincs esélyetek összejönni? Ő is szeret, te is szereted, minden más csak kifogás.
2022. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekeink, még kicsik.
2022. aug. 18. 00:38
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

#13

20 évesen így működik. Később már rohadt bonyolult tud lenni az élet.

2022. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

#15! Ez kedves tőled, de sajnos 40 vagyok 😂

Halott kapcsolatban tengődést gyerekre fogni meg ostobaság.

#13

2022. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem csak halott kapcsolatban jöhetnek ilyen érzések...


Egy házasságban, közösen felépített életben, közös életben amúgy sem úgy működik azért, hogy te is szeretsz, én is szeretlek, ámen.


Nálunk férjemnek a rosszkedveim tűntek fel mindössze, de semmiféle másfelé táplált érzelemre nem gondolt.

Amíg rendszeresen beszéltünk a férfival aki iránt vonzalom ébredt bennem, addig minden rendben volt velem/itthon. Az általános szokásos jó kedvem volt, férjemmel is olyan voltam mint mindig-és nem megjátszásból. Aztán ahogy elmaradt a kapcsolattartás, jött a gyakori rosszkedvem, gondolataimba merüléseim...

2022. aug. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Csak azt nem értem, miért kellettek gyerekek. Minden szar kapcsolat miattuk szar. Itt is azt mondod, kicsik még. Nélkülük lenne két szabad, boldog, szerelmes ember, velük meg... már menekülsz is.
2022. aug. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
#18 nem csak a gyerekek miatt lehet olyan egy kapcsolat, hogy jön valaki. A hosszú kapcsolatok dinamikája kiszámíthatatlan, mert változunk. 10 év után már más vagy, mert változtál: életkörülményed, munkád, betegség, krízis, halálesetek, stb. Ezek hatnak ránk és mások leszünk. A két emberre pedig még ugyanazok a dolgok is másként hatnak. Másfelé alakul a két ember. Egy házasság se változatlan.
2022. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyébként miért kérdezed? Azért, hogy mire figyeljél? Vagy rájött, és kíváncsi vagy miből?
2022. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!