Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A zene miben segít nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zene miben segít nektek, ha szerelmesek vagytok vagy szerelmi bánatotok van? és ilyenkor mit hallgattok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Segít az érzelmek megélésében, a feldolgozásben. Először Chris Isaac - Wicked game-jére sírok, később a Slipknot - Poeple=Shit-jére tombolok, aztán ha feldolgoztam mehet tovább az RHCP :D
2022. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerelmesen fokozza az euforiat, kötődést erosit


Pl amikor ketten énekeltek egymast atolelve egy szerelmes számot amit beraktatok

Vagy a kocsiban ketten egy szerelmes számra buliztok

Közös élményt osszetartást erosit, szerelem érzést euforiáz fokoz.



Szerelmi banatosan nem hallgatok szerelmes szamokat mert fokozza hogy megszakad a szivem. Azaz adsig nem sirtam de ha szerelmes zene megy vagy plane a közös számunk akkor sírás, kikeszulés, fetrengés, munkaotthagyás hazarohanas (ha meloban hallod meg) es pokol lesz belole, es ilyenkor vagyok hajlamos kibekulni ami a legostobább döntesek egyike! Es kezdodik megint a teljes értelmetlen seveledsenelkuled f.szság.


A keruletunkben(magyafok közt)ezek mennek(azaz kocsikban is szomszedok is hallgatják ezeken vagyunk mi is, az eloado meghalt már)


[link]


[link]


Olyanokrol szólnak, hogy örökre egyutt es a többi

2022. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*magyarok közt
2022. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zene? Minden élethelyzetben!
2022. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább akkor segít a zene ilyen téren, amikor vergődöm egy kapcsolatban vagy már szakítottunk, és nehéz. Olyankor nagyon sokat tud segíteni, ha találok egy olyan számot, aminek tudok azonosulni a szövegével. Pl. az előző kapcsolatomnál, amikor szakítottunk, akkor rengeteg hallgattam a Vad Fruttiktól a Jobb lesz holnapot, mert nagyon "ránk", a mi helyzetünkre passzolt az a szöveg, és a zene, a dal hangulata is elragadott.


Amikor szerelmes vagyok, nem szoktam kifejezetten "happy" szerelmes számokat hallgatni, mármint csak azért, mert szerelmes vagyok... azokat, ha jó a zene, igazából helyzettől függetlenül, ha jó zenét akarok hallgatni vagy passzol a ritmusa a hangulatomhoz... max. ha van ilyen "közös dal", akkor azt (olyat, amire először táncoltunk vagy mindketten szeretjük, ilyesmi).

2022. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Depressziós zenéket hallgatok. Ilyenkor mindig elsírom magam és így kicsit könnyebb
2022. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!