Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Szerelmesek voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerelmesek voltatok abba a nőbe akivel a legjobb volt a szex?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, csak így szexelek es vagyok kapcslatban. F
2022. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2022. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi, hogy idepofátlankodom , de nőként engem is foglalkoztat a kérdés..


Szerintem amúgy a szex igenis meghatározó tényező egy kapcsolatban, ugyanakkor, nem mindig éreztem a partner lelkesedését más irányban.

2022. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2022. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, senkibe
2022. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan szerelmem, akivel kiemelkedően jó volt a szex, de az abszolút nyerő az egy hosszabb szexkapcsolat volt, szerelem nélkül.
2022. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól lesz a legjobb a szex, ha szerelmes vagyok a nőbe. Életem eddigi legjobb szexe azzal a nővel volt, akit a legjobban szerettem eddig. Ha nincs szerelem, akkor bárki lehet az, akivel lefekszel, nem lesz kiemelkedő élmény. Ez az ismerkedést is megnehezíti számomra, mert amíg nem ismerem meg valamennyire az illetőt, addig csak külső alapján nem tudok választani, hogy kivel kezdjek ismerkedni. Úgy értem, mikor online társkeresés, vagy utcán leszólítás van.
2022. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!