Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy nem voltatok szerelmesek a párotokba és nem is vonzódtatok hozzá egyáltalán, de ő volt a legjobb barátotok, szóval nem akartátok, hogy megszűnjön az életetek része lenni?

Figyelt kérdés

Mármint tényleg nagyon jól kijöttetek, meg tudtatok beszélni egymással mindent és bármit, és nagyon szerettétek is őt, mint embert, de nem "úgy".

Mi lett a vége? Szakítottatok? Ha igen, tudtatok utána barátok maradni? Esetleg együtt maradtatok és működőképessé tettétek a kapcsolatot? Ő szerelmes (volt) belétek?



2021. nov. 16. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez megy jó pár éve, plusz gyerekek, közös vállalkozás, idős szülőkről közös gondoskodás stb.
2021. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még középsuliban volt, mondhatni az első szerelmem, de aztán sajnos rájöttem, hogy nem szerelem, amit iránta éreztem, hanem csak erős barátság. Én az elejétől kezdve nem akartam vele kapcsolatot, de ő erőltette, szóval végül beadtam a derekam. Fontos volt nekem, mert együtt nőttünk fel és jó barátom volt, de sajnos ő betegesen szerelmes lett belém, így szakítás után nem tudtunk jóban maradni, mert elborult az agya és folyamatosan öngyilkos akart lenni, küldte a képet a késről hogy odatartja a kezéhez, meg lefotózta a gyógyszereit, hogy ezeket most egybe beszedi. Amikor meg nem meghalni akart, akkor meg agresszív volt, és folyton szidott, amiért szétmentem vele. Még egy pár hétig ment így, próbáltam mellette lenni, mint barát, segíteni neki, beszélgetni vele, de a viselkedése egy idő után olyan elviselhetetlen lett, hogy letiltottam.
2021. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, az exem... Úgy igazán nagyon soha nem jött be, viszont elvoltam vele. Aztán még ölni is kezdtük egymást, egy idő után irritált. Végül szakítottam vele.
2021. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is első "szerelem", sokáig rágódtam azon, hogy mi legyen, de végül szakítottam vele. Korrekt módon szerettem volna elválni, felajánlottam neki, hogy ha maradt még benne valami tüske a szakítás után, akkor nyitott vagyok arra, hogy leüljünk beszélni. Őt elmondása szerint váratlanul érte a dolog, még szerelmes volt belém, de úgy tűnt elfogadta a döntésem. Szakítás után nem tudott felnőttként viselkedni, részegen hagyott nekem pár olyan üzenetet, hogy biztos csak a pénze miatt voltam vele és mennyire nem élvezte a kapcsolatunkat (azt nem fejtette ki, hogy miért), meg mekkora k**va vagyok. Ezt úgy, hogy mindketten csóró egyetemisták voltunk és soha nem csaltam meg, szóval nem volt agysebészet kibogozni, hogy nagyon besértődött és csak bántani akar az alaptalan vádaskodással. Tiltottam, azóta nem tudom mi van vele.
2021. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!