Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes egy nőbe, időnként miért savazza, miért ereszt meg gúnyos megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

A szitu kb. olyan, mint az Elfújta a szélben, ahogy Rhett Butler kommunikált Scarlettel.

Aki olvasta a regényt, tudhatja, hogy Rhett halálosan szerelmes volt a nőbe, de ezt csak a legvégén mondta el neki, amikor elhagyta. Egész történet alatt savazta, csomó bunkó megjegyzése volt, és Scarlett végig azt is hitte, h. a csávó nem szerelmes belé.


Szóval ha egy férfi szeret egy nőt, miért beszélhet hasonló stílusban vele?


2022. aug. 26. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
Mert a nők ilyenek, ha kedves vagy és törődő rádunnak hamar. Akár tetszik akár nem húzni kell az agyukat.
2022. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1 ez marhaság!
2022. aug. 26. 22:15
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
#1: nő vagyok, és aki ilyennel próbálkozna nálam, azt garantáltan és örökre kiradíroznám az életemből.
2022. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Elfelejtettem a gyakorin vagyunk itt mindenki szent és sérthetetlen. Szerezzetek élettapasztalatot nyomik.
2022. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, Rhett Butler jóval idősebb volt Scarlettnél. Sztem minimum 15-20 évvel.
2022. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Én nő vagyok,de szerintem azért savaznak,hogy ne hogy azt érezzük hogy mindig "behódolnak" ,vagy hogy nekik az a szemükbe papucsság ,ha néha nem bunkóznak!


Ezzel akarják éreztetni a "férfiasságukat" ,de szerintem rossz gondolat!

2022. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

3

nem véletlenül említettem Rhett figuráját, olyan szitut képzelj el, amikor a ffi. kedves is a nőhöz, segít neki, sok mindenen átsegíti, támogatja, látszik rajta, h. tetszik neki a nő, de hangsúlyozottan időnként, tehát nem mindig odaszúr egy-egy mondatával.

és persze a nő meg, ahogy Scarlett is.

2022. aug. 26. 22:21
 8/22 A kérdező kommentje:

5

ennek az égvilágon semmi köze a kérdésemhez!

2022. aug. 26. 22:21
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
#4: sem szent, sem sérthetetlen nem vagyok, csak nem érdekelnek az érzelmileg prepubertás korban rekedt nyomik (meghúzzuk a kislány haját, ebből tudja, hogy tetszik).
2022. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6

igen, vmi ilyesmi.

Rhett mindvégig mélyen szerelmes volt Scarlettbe, de nem merte elmondani neki, csak a végén...

2022. aug. 26. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!