Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, mikor összejöttetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, mikor összejöttetek és mindketten még a szüleiteknél éltetek és dolgoztok már vagy/és suliba jártok mennyit találkoztatok?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után voltatok "úgy" együtt?
2015. nov. 15. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is meg a barátnőm is családjával él. Ő 2 műszakban melózik, én 4ben. Nehezen tudjuk megoldani a találkákat.

Úgy együtt akkor vagyunk, amikor van rá mód s lehetőség.

Szomorú helyzet, de ezt vállaltuk, mikor össze jöttünk.

2015. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még gimnázium végén jöttünk össze, értélemszerűen otthon laktunk mindketten. Ez jó időszak volt, mert szinte minden nap találkoztunk.

Egyetemen már nehezebb megoldani, hiába járunk egy egyetemre - két kar dolgait nehéz összeegyeztetni. Még mindig otthon lakunk mindketten.


Úgy együtt alatt mit értesz? Szex? Ha jól emlékszem két hónap után volt, én nem voltam szűz, a párom igen.

2015. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi mindketten egyetemisták vagyunk párom a szüleinél él én a barátnőmmel albérletben. Hát nálunk a szexuális együttlét az kb 1 hét után történt bár nálunk az ismerkedős beszélgetős szakasz kb 4 hónapig tartott :) Mi igazából akkor találkozunk amikor tudunk ha nincs előre leszervezett program akkor összejövünk a hétvégére meg hét közben egy nap szokott lenni amikor vagy nálam vagy náluk alszunk meg ha neki sokáig bent kell lenni valami miatt az egyetemen nálam alszik mert én közelebb lakom a sulihoz mint ő. Ha átlagosítanom kéne akkor kb egy héten háromszor négyszer találkozunk.
2015. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!