Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha nem akarok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem akarok mindig a barátommal lenni?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom, hogy mindeki folyton együtt lógna a párjával és sose unná meg. Én viszont nem így érzem. Az normális ha mondjuk 2 nap együttlét után már rendesen vágyom arra hogy végre egyedül legyek, vagy csak kicsit távol tőle? Aztán amikor beszélgetünk messengeren néha előjön hogy jó lenne vele lenni, együtt aludni stb. De aztán átjön és ez a varázslatos érzés nincs meg csak pár napig, utána inkább egyedül lennék. Amúgy sem jó ha folyton egymáson lógunk, kell a távolság de ez még remélem a normális kereteken belül van :D

Mi a véleményetek?



2022. aug. 30. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem normális. Mi lesz ha egyszer össze akar veled költözni? Feszt elvonulsz valahova mert zavar a jelenléte vagy mi?
2022. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szükségem van elég sok énidőre, a páromnak is, megőrülnénk ha folyamatosan mindent együtt csinálnánk. Nem érzem magam ettől kevesebbnek, egyszerűen mások vagyunk mint azok a párok, akik össze vannak nőve. Szerintem nincs olyan, hogy normális, mindenkinél máshol van a határ és az ingerküszöb, egy a lényeg - hogy a pár két tagjának hasonlóak legyenek az igényei. Semmi más nem számít.
2022. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Normális nyugodj meg!

Amúgy is, ez a "folyton veled lennék " ezes általában a fiatalabb korosztályra jellemző, akkor is a kapcsolatok elején.

Ha nem vagy az a típus aki rózsaszín fellegek között jár a kapcsolat elején akár (ezzel sincs bajom) nincs tőle semmi gond. Ez teljesen normális hogy néha a másiktól picit külön akarsz lenni.

2022. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

És akkor így hogy fog magasabb szintre lépni,a kapcsolatotok (összeköltözés,közös hálószoba stb)?


Kell az én idő,ezt természetesen meg lehet beszélni,de 2 naptól besokalni szerintem kicsit túlzás,ha a jövőt is együtt terveznétek! A mindennapi együttalvás gondolatát megvetni meg nagy érdekes.


Ezek amiket leírtál egyáltalán nem arról szólnak hogy egymás s*ggéve lógnátol,ha ezeket megtennéd.

2022. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól esik a közelsége de a csendes visszahúzódó személyisége miatt pár nap után úgy érzem szükségem van arra hogy még ha nem is sok időt de legalább néhány órát magamban legyek és én időt töltsek
2022. aug. 30. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

A legtöbb embernek kell az egyedül lét.

Akkor van gond, ha a barátod társfüggő és állandóan veled akarna lenni.

2022. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2#-es véleményéve értek egyet.
2022. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt jelentené az introvertált.
2022. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Én megmondtam a barátomnak, hogy nem kell nekünk egymás v@l@gában lenni, elfogadta.
2022. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kell az énidő, de ez pl nálunk olyan, hogy külön szobában vagyunk, csináljuk a saját dolgainkat, de max 1-2 órát vagyunk teljesen külön, aztán odamegyünk a másikhoz. Ez így oké.


A kapcsolat legelején meg az a normális, ha minden idődet vele akarod tölteni, nem akarsz még csak telózni sem, hanem mindig rá figyelsz. Oké van dolgod de azt kívánod bár ne lenne és akkor mindig együtt lehetnétek.


Az összeköltözés meg előbb utóbb eljön, minden nap találkoztok, együtt alszotok, igen dolgoztok hobbit csináltok barátokkal családdal vagytok, de emellett meg minden nap együtt vagytok. Ha ezt nem akarod, akkor nem vagy még kész egy komoly kapcsolatra, vagy őt nem akarod igazán.


Egyébként én meg azt olvasom itt sokszor, hogy konkrétan beszélni nem akar mindennap az ember a párjával, nemhogy találkozni, meg aki mondjuk jobban érzi magát a párjával, mint nélküle, az már rögtön kapcsolat függőnek van bélyegezve, ha az egyik fél két mondatnál többet mer írni a másiknak, az már ráakaszkodik, stb. Pedig ez nagyon nincs így, normális igény az, ha minél többet akarsz beszélni még találkozni a pároddal. Akkor is, ha introvertált vagy. Akkor max énidő kell, de aztán egyből rohannál megölelni a szerelmedet, mert hiányzik.

2022. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!