Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy a fenébe lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe lehet egy embert elfelejteni? Már saját magam számára is idegesítő vagyok.

Figyelt kérdés
Semmi nem volt köztünk, csak írogattunk, ami aztán annyiban maradt. Utoljára 3 hónapja írtam neki, de folyamatosan ő jár a fejemben. Egyfolytában rá gondolok. Úgy érzem, hogy teljesen lejárattam magam előtte, nő létemre nagyon durván nyomultam rá. Mindig én kerestem, még akkor is, amikor megbeszéltük, hogy nem keressük egymást. Teljesen megőrjít ez a fickó.
2022. szept. 1. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdés képpen próbáld elterelni a gondolataid. Bármivel. Ne agyalj rajta folyamatosan, szánt szándékkal. Ha néha eszedbe jut oké. De ne agyalj rajta, annak semmi értelme.

Aztán idővel könnyebb lesz, mást nem hiszem hogy lehet erre mondani.

2022. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!