Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemsokára találkozok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára találkozok a párom szüleivel. Mire figyeljek oda,mire érdemes figyelni? Milyen tanácsokat adnátok? Sokat még nem beszéltünk róluk. Keveset tudok róluk. 3 hete találkoztunk a párommal,de előtte 1.5-2 hétig sokat beszélgettünk.

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

szerintem ez vicces lenne:


"a kibeb**aszott xy-ok in the house!! igen!! hát ez k**úrvanagy öröm, végre együtt a klán"

2022. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon kell erre ráfeszülni. Egy doboz bonbont ha gondolod vihetsz ajándékba.
2022. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Add magad, légy kedves, érdeklődő de ne tolakodó. Amúgy amikor engem először bemutattak a szuloknek, az exem, 20 evesen, a szülők leultek velem szemben és sírtak. 😃🤭 Azt se tudtam mi van, valszeg azt hitték meleg mert én voltam Az első akit felvitt.


Szóval ha nem így kezdődik akkor már jól sikerül. 😂

2022. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad a saját érdekedben. Légy természetes, vigyél valami apróságot, ennyi elég.
2022. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miről szoktak ilyenkor beszélni? Sajnos nem vagyok olyan beszédes. Sose voltam "dumagép". Milyen témákról lehetne beszélni?
2022. szept. 2. 11:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Barátoddal szoktál azért beszélgetni? :)


Nem kell előre készülni, a helyzet adja. Biztos fognak majd kérdezni, ne egy szavas válaszokat adj. Arra gondolj h meg akarnak ismerni, semmit nem tudnak rólad.


Hány éves vagx?

2022. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pont arrol amirol a paroddal az elso ket talalkozon. Sablonok.

Erdeklodsz feloluk, megdicsered a helyet ahol vagxtok es elmodnod milyen csodas gyerekuk van.


Nekem 3 het htan ez meg iszonyat korai lenne

2022. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, főleg ők fognak majd kérdezgetni, mert kíváncsiak lesznek rád. Válaszolj udvariasan, ne túl szűkszavúan. Te a nő vagy a férfi vagy? A "párom"-ból ez nem derült ki. Hány évesek vagytok? Tanultok, vagy dolgoztok?

N

2022. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
32 éves nő vagyok. Ő 36 éves
2022. szept. 2. 15:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Dolgozunk
2022. szept. 2. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!