Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit társkereső ismertem meg és elkezdtünk beszélgetni, én már mindenről kérdeztem deő kevés dologra kérdezett vissza. Viszont hétre rá találkoztunk, hazavittem közben beszélgettünk. Érdemes tovább próbálkoznom?

Figyelt kérdés
moziba is elhívtam szerdára de ő azt mondta hogy már lebeszélt egy programot és hogy majd megbeszélünk egy másik időpontot

2020. febr. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Akkor beszelj meg vele masik idopontot. Ha nem talal, akkor valszeg kesobb se fog talalni...

Ha talalkoztok, legyel hatarozott -> csok, szex

Ha nincs progress kuka

2020. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik időpont, határozottság, karakán hozzáállás...
2020. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a masodikat is lemondja, ne varj ra. Nem tudom, mikor nalad volt, mi tortent, hogy erezte magat.

Egy biztos, ne kenyszerits ki belole vallomast, hogy miert ne, csak nezd meg, tenyleg nem ert-e ra. Bar nokent azt mondom, ha en nem erek ra, mondok valami olyasmit, hogy szeretnek talalkozni, szerintem ekkor es ekkor jo.

2020. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elrontanék mindent ha rá kérdeznék hogy van e valami kis esélyem nála?
2020. febr. 24. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz ilyet...kérdezd meg mikor ér rá. Mondj neki egy két időpontot akár. Ha húzza a száját akkor hagyd. Ebből majd választ kapsz arra a kérdésre, amire ennyire tudni akarod a választ.
2020. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!