Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek távkapcsolata van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek távkapcsolata van és sokat dolgoznak milyen gyakran szoktak beszélni egymással? Milyen gyakran írtok egymásnak? Kb 3 hete találkoztunk de szerintem nem olyan sokat szoktunk beszélni de nem tudom hogy mennyi a "normális". Sokat dolgozik

Figyelt kérdés
Úgy látom rajta hogy komolyan gondolkodik. Pl többször is beszélt a jövőről, szeretne bemutatni a szüleinek. Vagy csak tényleg kevés ideje van?
2022. szept. 2. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi szabadideje van az embernek. Mi is távkapcsolatban élünk, de amikor tudjuk, hívjuk egymást. Szabadidőtől függően, de álltalában több mint 1 óra naponta. De nyilván nem ettől függ, hanem, hogy jól érzed magad vele, mennyire tudjátok kezelni a távolságot és meg tudsz bízni benne és evvel ő nem él vissza.
2022. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi úgy voltunk tavkapcsolatban 6 hónapon keresztül hogy Erasmuson voltam külföldön. Egyszer kijött hozzám egy hétre, én hazajöttem utána karácsonyra egy hétre. Dolgozott nekem is mindig volt mit csinálnom, nem telt el úgy nap hogy nem telefonaltunk legalább egy pár percet.
2022. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!