Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tudják elviselni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudják elviselni, ha alig találkoznak egymással munka miatt?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy alakult, hogy rengeteget dolgozik, általában délután a főnöke penzimadata miatt (maganklinika, ameddig jön ügyfél, addig tart a munkaidő, senkit nem mond le) , sajnos határozott szerződéssel én meg szabvány munkaidoben vagyok. Emiatt hétköznap nem találkozunk és mar ebbol viták vannak. Mindig elgondolkodom, hogy igy mi értelme a parkapcsolatnak, ha ugyanannyit vagyunk együtt, mintha szinglikent osszejarnank... S emberek szazezrei élnek így és még távolabb. De miert? Akik így élnek azért teszik, mert már hazasok es ennel jobb úgysem jutna? Vagy ilyenkor lepnek felre a felek? Vagy ilyen beletorodom tìpusok? Miért nincs igény ennél többre? Próbálunk valtoztatni es neki is valami normalis munkaidőt találni, kevesebb túlórával, de addig ki kell huznunk. Azért annyira nem jó a pénz, hogy megerje egész nap ott èlnie. Viszont igy csak egy házban élünk, ez nem párkapcsolat. Akik hasonló helyzetben vannak, nekik ez miért jó? Hogyan lehet ezt élvezni? 27/F ès 23/N

2018. ápr. 20. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A felnőttlét ilyen, de neked ezt kár magyarázni, úgysem értenéd meg. Gyerek vagy hozzá. Ennyi.
2018. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Miért volna gyerek az akinek a párkapcsolat az párkapcsolat, nem pedig társas magány? Nyilván nem kell 0-24-ben egymás seggében lenni, de ha csak alvás közben vannak egymás közelében és nincs is többre igény, az jelzés értékű.

31/f

2018. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva, megőrülnék, ha a párom seggébe kéne lennem minden egyes nap. Mi hétköznap inkább magunkkal foglalkozunk, dolgozunk, sportolunk ,hobbi, barátok, ilyesmi. A hétvégét szoktuk együtt tölteni, de akkor csak egymással foglalkozunk, minőSégi időt töltünk együtt, nem csak úgy ülünk egymás mellett. Működik, évek óta. 26/N
2018. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na a magadfajtaktol menekuljon minden ertelmes no!
2018. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval mindenki ilyen megkeseredett lesz a változtatás helyett?

Hétköznap b**hatom a hobbimat és a többit, ha a baratnombol annyit latok, hogy éjjel hazajon es lefekszik aludni, reggel meg puszi. Hétvégèn meg nem érünk rá, akkor találkozunk a baratainkkal, főzünk, haztartast vezetünk, nagybevasarlas stb... amikre hétköznap nincs idő. Lényegében annyit sem látom, mint amikor a tizenéves korszakomban randiztam egy lánnyal. Ti mikor végzitek ezeket a kotelezoeket?

2018. ápr. 20. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, van, aki szeret jobban hozzánőni a párjához, más meg frászt kap ettől. Én elviselném a kevés találkozást azzal, akit szeretek, mert eleve zsúfolt életem van, attól még lehet minőségi időt együtt tölteni. De ha neked ennél többre van igényed, beszéljetek erről, és ha nem megy, akkor inkább engedjétek el egymást.
2018. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked több időd van, miért nem intézed el te a kötelezők egy részét hétköznap? Bevásárolsz egyet, bedobsz egy-két mosás és máris több időtök van hétvégén. Barátokkal se kell feltétlen minden hétvégén találkozni. Máris megvan oldva a közös idő.
2018. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én meg meg annyit sem látom a páromat, mint te, ugyanis együtt sem lakunk. Három e vegyunk együtt, heti egy délután tudunk valahol leülni a városban beszélgetni és egyszer alszunk együtt... nagyon rossz, dzenvedek emiatt, de ő még pályakezdő, én meg még tanulok és mellette plusz tidományos munkát végzek, így egyszerűen nek tudjuk megoldani. Csak azt remélem, hogy egyszer majd jobb lesz.
2018. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj, egyertelmű, hogy neked van több időd. Ha a hazimunka, bevasarlas nagyjat elintezned delutan, maris több időtök lenne egymasra hetvegen. De persze kereshetsz olyan nőt, aki 8 oraban dolgozik, es otthon van max 6-ra... de nincs garancia, h mindig igy fog dolgozni, vag akar te, es akkor megint borul minden. Sajnos ez ilyen, ha mar nem iskolaba jar az ember es a szülei tartjak el. Keves az idő mindenre.
2018. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!