Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időnek kellett eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kellett eltelnie, hogy rájöjj, a párod az igazi vagy egy nagy szerelem az életedben?

Figyelt kérdés
Mi volt, ami ezt az érzést kiváltotta?

2022. szept. 2. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Első látásra
Napok
Hetek
Hónapok
Évek
Évtizedek
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Minden válaszopció egy gyökérség. Nincs igazi, az csak a mesékben létezik. Ergó ha te ezt kergeted, ahogy sok másik ember, mindig pofára fogsz esni.
2022. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Számomra egyértelműen az a pillanat volt, amikor a frissen műtött, lebénult kutyámmal a kocsiban szegte meg az összes létező kresz szabályt (“költői túlzás”, nem vezetett állat módjára, de nem nevezném sétakocsikázásnak sem), mert ha nem értünk volna oda időben, nem tudják felvenni a kórházba, és sehol máshol nem tudtak volna minket fogadni. Beadtuk, utána egymás vállán sírtunk a rendelő előtt… nagy nehezen hazaértünk, első dolga volt megnézni, mennyit kaphatna a cuccaiért, pedig szóba sem hoztam ilyesmit. Nagy gamer a drágám, az évek munkájával felépített gépét eladta volna minimál áron, csak minél hamarabb legyen pénz az ÉN kutyám kezelésére (végül nem kellett eladnia semmit, a családjaink tudtak kölcsönadni).

Ekkor még egy éve sem voltunk együtt. Ma már a férjem, a kutyámmal azóta is imádják egymást, sosem felejtem el amit akkor értünk tett.

2022. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Hat masodik, ezt rendesen megkonnyeztem! Tovabbi boldog kutyas-szerelmes eveket nektek!
2022. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Akkor tudatosult bennem úgy igazán, amikor cirka 2,5 hónap után tiszta szívből, habozás nélkül, igent mondtam neki a lánykérésre.

Addig "csak" azt éreztem, hogy nagyon szerelmes vagyok, életemben először, és ez most nagyon más kapcsolat lesz, mint az addigiak. Jó volt a megérzésem. Tényleg más. Olyan amilyen még soha nem volt. Azóta már rég hazasságban élünk, lassan 12,5 éve együtt vagyunk:)❤️

2022. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Soha. Bennem az került megerősítésre, hogy rengeteg nőbe tudnék szerelmes lenni, és mind elmúlna max pár év alatt. Nincsen egyetlen igazi, hanem nagyon sok a nagy Ő. Az ember pedig csak addig monogám, amíg szerelmes, és nem telepszik meg egy helyen, egy ember mellett.

A királyfi és királylány mesélye nagyon szép, csak nem valóság...

2022. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
*j
2022. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
5. Szar lehet ilyen megkeseredettnek lenni, és így hozzáállni. Így ne is várd, hogy bárki őszintén megszeressen és kitartson melletted. A jókedvűbb embereket is képes lehozni az életről ez a búvalb**szott személyiség.
2022. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez számomra utólag derül csak ki. Majd egy leélt élet után el tudom dönteni, hogy ki volt benne az igazi.
2022. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 nemaRendőrség ***** válasza:
50%

Első találkozás előtt.

A megbeszélt randi időpont mégsem lett volna neki jó, csak elfelejtette, viszont inkább eljött az első randinkra és a másik dolgát mondta le.


Azóta összeházasodtunk és útban van a gyerek is, bár még korai ezt mondani.

2022. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Az első találkozásunkkor (még nem randi volt, akkor ismerkedtünk meg, baráti körön keresztül) már világos volt számomra, hogy ő a nekem való pár. Kb a bemutatkozástól kezdve egy hullámhosszon pendültünk, halálra idegesítettük a többieket, amikor kórusban szólaltunk meg teljesen véletlenül (azóta erről csak azért szoktunk le, mert már kb gondolatolvasók lettünk :D ), és rendesen rossz érzés volt elköszönni tőle a rendezvény végén. Soha ilyet még nem éreztem senkivel, és azt tudtam, hogy ő más. Én vállalom, hogy ez szerelem volt első látásra, szóval ezt az opciót jelöltem meg a szavazásban, de nyilván nem csak a pillantások számítottak, hanem a teljes napi interakció kettőnk között :)

Nyilván nem tudom megmondani, hogy a jövő mit hoz, de már több, mint 8 éve vagyunk együtt, 2 gyerekkel, házasságban, egyelőre azt érzem, hogy még mindig jól döntöttem és még mindig ő az Igazi számomra.

2022. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!