Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év körüli lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, nektek mennyire fontos az hogy legyen barátotok?

Figyelt kérdés

Mennyire van szükségetek egy fiúra?

Szakítás után mennyi idővel kezdesz vágyni egy új fiúra?


2022. szept. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Lényegében arról érdeklődsz, hogy mennyire társ- és kapcsolatfüggők, kérdező.


"egy fiú"


Ez eléggé behelyettesíthetőnek hangzik, amolyan "mindegy, hogy ki, csak legyen"

2022. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és most elvagyok egyedül. Volt már évekig tartó kapcsolatom.
2022. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok társfüggő. 20 éves koromig mindenkit visszautasítottam, mert nem tudtam elképzelni velük magamat egy boldog kapcsolatban, pedig voltak értelmes, párkapcsolatra képes próbálkozók. De nekem ennyi nem elég. Hiába szuper egy srác, ha nekem nem tetszik.

20 évesen jöttem össze a párommal (első barátom). Ez fontos, mert nagyon jó a kapcsolatunk, mindketten teszünk ezért.


Nyilván vágytam korábban is a szerelemre meg a jó kapcsolatra, de annyira nem, hogy "mindegy, csak legyen" alapon bárkivel összejöjjek.

2022. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 18 évesen ért véget, egy akkor több éves kapcsolatom. Azóta nem volt olyan szintű barátom. Voltak próbálkozások, randizgatok, meg nem zárkózom el, de nem is keresek aktívan kapcsolatot. Igazából elég jól elvagyok pasi nélkül.
2022. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy 23 éves vagyok.
2022. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!