Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos, hogy a párotok egyben a legjobb barátotok is legyen?

Figyelt kérdés

Akivel mindig mindent elsőként beszélsz meg, őt hívod fel először, hogy elújságold, ha valami öröm vagy bánat ér, vagy ha bajba kerülsz, neki mindig kiöntheted a szívedet, akár panaszkodni, akár lelkendezni szeretnél, stb.

A legnagyobb bizalmasod, akivel minden titkodat megoszthatod, és akiben feltétel nélkül megbízhatsz.

Akivel együtt nevethetsz, vannak közös poénjaitok, belső vicceitek, amiket csak ti értetek. Sok bennetek a közös vonás, befejezitek egymás mondatait, kitaláljátok egymás gondolatait... ő a másik feled, a lelki társad.

Ilyesmire gondolok.



2015. júl. 17. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, szerintem ez fontos, hogy a pár egyben a legjobb barát is legyen.

Tudják ugratni egymást és nem sértődnek be a másik beszólásain.

2015. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen, a szerelem a legjobb barátság, ami fiú és lány között lehet.


De ne csak barát legyen, hanem legyen a ribim is és legyen igényes nő a hétköznapokban.:P

2015. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez az egyik legfontosabb, és tökéletesen leírtad :)


21/F

2015. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Van akiknek enélkül is megy,de én erre vágyom,szóval számomra az.
2015. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Számomra nagyon fontos, el sem tudom képzelni nélkülük magam egy kapcsolatban.
2015. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fontos de nem a legfontosabb.
2015. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos.
2015. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Esszenciális!
2015. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon fontosnak és jó dolognak tartom. Kiben bízzon az ember, ha nem az élete párjában?
2015. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is fontosnak tartottam, jó is volt, amíg hittem abban, hogy ez valóban működik... de 2-szer csalódtam elég nagyot ahhoz, hogy most már ne nagyon akarjak ilyet... Tudod, az érzés, amikor szakítás után a másik már nagy ívben szarik a fejedre, csak azért, mert már nincs szex köztetek... ez nem barátság, és soha nem is volt az, csak azt hazudtuk egymásnak.

Szóval a barát legyen inkább csak barát, aki soha nem hagy el. Párkapcsolatok meg jönnek-mennek, sajnos ez így van. De ez nem igazi barátság, a szerelem inkább érdekkapcsolat, ami addig tart, amíg a szerelem tart.

egy nő

2015. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!