Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem jönnétek Ti sem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jönnétek Ti sem össze olyan lánnyal aki egyszer elutasított és láttál róluk csókolózós fotót a neten?

Figyelt kérdés
Engem elutasított aztán most meg azt akarja hogy béküljünk ki, én szívesen kibékülnék, de azt a csókolózós fotót nem tudom elfelejteni, hogy jobb volt az a fiú nálam. Meg szerintem amúgy is undorító netre kirakni ilyen képeket, nagyon felszínes dolog szerintem.
2022. szept. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én megbocsájtanék
2022. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az embernek általában vannak kapcsolatai

Sokan felraknak a netre képeket ahol kirándulnak, vacsoraznak, ölelik, esetleg meg is csókolják egymást

Ebben semmi extra nincs

Ne fújd fel.

Szexelni is szexeltek csak az nincs fent neten, de az is megtörtént

Az nem zavar?

Keress egy szüzet akkor

2022. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot azokkal a nőkkel, akik visszautasítottak. Hogyha x évvel később rámír, hogy bocsi, rosszul választottam, jöhetsz te, azt pedig csak megmosolyognám.
2022. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ismerkedj senkivel, mert csak frusztrálna, hogy az exe jobb volt.

Keress fel szakembert előtte.

2022. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem alázkodok meg, nem leszek ló helyett szamár.
2022. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos...

Én azt mondom, hogy a nem az nem. Ha nem azért utasított el, mert épp volt valakije, akkor vele később sem jönnék össze. Nem kell nekem olyan "ha ló nincs, jó a szamár is" jellegű kapcsolat.

Megbocsátani meg nem egyenlő azzal, hogy összejövök vele.

2022. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!