Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megállapodva is létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megállapodva is létezik szerelem első látásra? Többi lent! 26F

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt nem történt közöttünk semmi ,nem volt ilyen szándék csak egymásra néztünk és mindketten odáig voltunk aztán megbeszéltük hogy egymásnak teremtettek minket most csak a külsőleg (elsőre azt nézi mindenki) aztán elváltunk egy ölelés történt össz vissz ! Szeretem a feleségem és hűséges vagyok, de ez hirtelen jött és kicsit furcsán érzem magam miatta!

2022. szept. 12. 10:06
A kérdező szavazást indított:
A szerelem első látásra kölcsönösen létezik!
Szemét vagy szégyeld magad!
35 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Nincs!!!! Szerelem első látásra. A szerelemnek az a lényege, hogy ismered a másikat kívül belül és őszintén öt, a lényét szereted.

Akit nem ismersz, az max nagyon tud tetszeni.

26 évesen meg ez az “egymásnak lettünk teremtve” borzasztó komolytalan…


24N

2022. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos azt kell mondjam,hogy a kérdező nincs könnyű helyzetben.Viszont elvtelen volna, ha a feleségét elhagyná, akármennyire is "egymásnak vannak teremtve" mással.

A tetteinkért felelősek vagyunk - hiába sulykolják ma a divatos " csak magad vagy a fontos, az érzéseid ".

Nem szabad így hozzáállni, egyébként pedig ránézésre, egy beszélgetésre, max szimpátiát, vagy szexuális megkívánást lehet érezni.Szerelmet azt nem !

2022. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Lefordítom neked az állítólagos "szerelmet", amit érzel: b..szhatnékod van és jött egy lány, aki számodra jól néz ki és széttenné neked. Ne érts félre, nekem aztán tök 8, mit csinálsz, csak ne nevezd magad hűségesnek, amit érzel, azt pedig ne keverd össze a szerelemmel, ami nem annyit jelent, hogy látok egy szép lányt és megb..sznám.
2022. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Nincs szerelem első látásra, erős vonzalom van első látásra, de csak egy primitív ember keveri össze a kettőt.
2022. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Én hiszek abban, hogy mindenkinek valahol van egy "nagy ő". Csak nagyon keveseknek adatik meg, hogy vele élje le az életét. Vagy, mert nem találkoznak, vagy mert nem veszik észre az erre utaló jeleket (vagy elbagatelizálják egy "biztos csak nagyon bejön" dologgal), vagy már akkor találkoznak, amikor nem lehet.

Lehet ezt lepontozni, lehet ezt elviccelni, de én hiszek benne és én például ennek létjogosultságát saját bőrömön tapasztaltam és köszönöm jól és boldog vagyok!:)


37f

2022. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: mérlegelj, mielőtt bármit csinálsz. elmerülhetsz az "új" érzelmeidben, egy csomót tanulhatsz belőlük és újraárazhatod magad. ezekre jó, meg az új szex is jó. annyival nem jobb viszont, mint amilyenre számítasz.
2022. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Első, 24 évesen valószínűleg nem volt még olyan szenvedélyben részed,hogy képes lennél elhinni.

Szerintem létezik szerelem első látásból.

2022. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, biztosan tudod, miben volt részem :D

Szenvedélyes a kapcsolatom a párommal, én magam is az vagyok, de a SZERELEM nem az a lila rózsaszín f0s, amire gondolsz :D

2022. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Az lehet,hogy nem az a rózsaszín f0s,viszont ennyi idősen amennyi vagy,nem kell ítélkezni más felett mert másban hisz,más szemmel nézi a világot.Tapasztalj még kicsit.
2022. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

A tapasztalat pont nem a korral függ össze, ebben nincs igazad.

És mit er a tapasztalatával 50 évesen egy olyan ember, aki nem tanul belőle? Sokra megy az ember a tapasztalattal így :D

2022. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!