Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan öt éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan öt éve vagyunk együtt a párommal. Ő egy 22/L én pedig 23 vagyok. Nem lakunk sajnos meg együtt. Nem rég kezdtünk mindketten dolgozni, mert eddig tanultunk. Ő az első igaz szerelmem. Jó az, ha valaki ilyen fiatalon megállapodik ?

Figyelt kérdés
Sok felől hallom azt, hogy nem egészséges, ha egyből az első lesz életünk párja, házastársa. Megmondom őszintén nekem is biztos lett volna több barátnőm ez alatt az idő alatt, de megismertem őt. Akivel azt érzem le tudnám élni az életem. Persze senkire sem hallgatok, ha úgy érzem ő az az ember akkor ő lesz az, viszont kiváncsi vagyok a véleményetekre. Mit gondoltok arról, hogy valakik 18 évesen összekerülnek és a végén esküvő lesz belőle ?

2020. aug. 31. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. A nagyszüleim, dédszüleim, szüleim mind így voltak. Aki már nincs együtt, azt a halál választotta el. Mindegyik szerelmi házasság.


Én a 3. barátommal házasodtam össze. Bár őt ismertem volna meg először. Semmire nem volt jó a többi kapcsolat.

2020. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akik szerencsések és összejön nekik.

Ismerek olyan párt akik talán 14-15 évesen kerültek össze és közel a 40hez is jól megvannak.

2020. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, hogy "egészséges" vagy nem. A nővérem például 16 évesen találta meg az igazit (most 25). Van, akinek korán összejön, de tény, hogy a legtöbb embernek nem. 22-23 éves korban abszolút rendben van, nem korai vagy ilyesmi.
2020. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én is mondom, hogy 17 éves korom óta vagyok a párommal (ő 20 volt), akkor mindenki azzal jött, hogy "nem félsz hogy megcsal majd? mert még nem élte ki magát".

Mi erről sokat beszéltünk és egyiken sem gondoljuk úgy, hogy számunkra az lenne az élet, ha minimum 5 különböző partnerünk lenne. Hálásak vagyunk, hogy már fiatalon megtaláltuk az igazit.

2020. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hűséges, az akkor is hűséges marad, ha 18 évesen jön össze a párjával, meg ha 38 évesen is.


Ha valaki még hajszolni akarja az élvezetet, szintén mindegy.


Mindig az a kérdés, milyen a két fél, amikor összejönnek, mennyire erős a kémia és hogyan építik a kapcsolatot.

2020. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Igazából én pasiként több lánnyal is úgy jártam,hogy velem voltak több évet,majd neki álltak kalandozni...
2020. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor kit érdekel mások véleménye. Nektek kell tudnotok.
2020. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!