Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi ritkán keres? Ritkán hív, ritkán ír. Egy nap kb 1-2* ír, 1-2* tudunk beszélni kicsi ideig. Messze lakik, ritkán tudunk találkozni. Egy hónapja találkoztunk. Nem vagyok neki elég fontos? Az elején többet írt nekem, többször.

Figyelt kérdés
Állítólag szeret. Azt mondta. Úgy tűnik hogy fél napokat nincs telefon közelben. Majdnem fél napig meg se nézi az smst amit írok neki. Messengeren is nincs fent szerintem. Sokat dolgozik. De amikor nem dolgozik akkor is ritkán keres. Vajon miért?
2022. szept. 13. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a munkám miatt vagyok telefonközelben, amúgy én sem vagyok ez a rögtön elérhető típus. Ettől még szerethet, de beszélj vele, hogy több érzelmi támogatást szeretnél kapni tőle.
2022. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem keres, mert realista. Nincs jövőtök a távolság miatt, csak fél a szemedbe mondani.
2022. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled eléggé, vagy érdekled, de neki ennyiben kimerül a kommunikációs igénye (ilyen is van, nem feltétlenül rólad szól). Ha nem tudtok valamilyen kompromisszumra jutni (pl. napközben egyáltalán nem írkáltok, de helyette este telefonáltok, ilyesmi) akkor át kell gondolnod, hogy megéri-e ez neked.
2022. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy szeretne majd összeköltözni velem. Úgy látom hogy tervezi velem a jövőt. Csak nem értem hogy miért ilyen ritkán tudunk beszélni akkor is amikor nem dolgozik
2022. szept. 13. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megerositem a tobbit, aki nem kommunikal veled, az nem akar toled semmit. Egyszeruen sajnal rad 2 percet is.
2022. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mit mond, teljes mértékben lényegtelen, az egyetlen ami számít az az, hogy mit tesz. Én is mondhatom azt, hogy szeretlek és össze szeretnék veled költözni, de ettől még ez nem lesz igaz.
2022. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kommunikál csak szerintem ritkán. Milyen gyakori kommunikáció a normális?
2022. szept. 13. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit te annak érzel! Nincs olyan, hogy normális. Ha ekkora eltérés van az igényszintetek között akkor ki kell nyitnod a szád és vele megbeszélned, másképp nem fog menni. Itt hiába spekulálsz, mi is max találgatni tudunk. Semmire se mész azzal, hogy nekem mi a normális, ugyanis nem velem leszel párkapcsolatban.
2022. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neten él. Próbáljatok több találkát szervezni,ott derül ki mi is van valójában.
2022. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Nemes egyszerűséggel lesz.. r.

Ilyen prózai oka van...

2022. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!