Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi ritkán keres? Ritkán hív, ritkán ír. Egy nap kb 1-2* ír, 1-2* tudunk beszélni kicsi ideig. Messze lakik, ritkán tudunk találkozni. Egy hónapja találkoztunk. Nem vagyok neki elég fontos? Az elején többet írt nekem, többször.

Figyelt kérdés
Állítólag szeret. Azt mondta. Úgy tűnik hogy fél napokat nincs telefon közelben. Majdnem fél napig meg se nézi az smst amit írok neki. Messengeren is nincs fent szerintem. Sokat dolgozik. De amikor nem dolgozik akkor is ritkán keres. Vajon miért?
2022. szept. 13. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja találkoztunk, ritkán hív, ritkán ír, egy nap kb 1-2szer, az elején többet írt.

Állítólag szeret. Azt mondta. De amikor nem dolgozik akkor is ritkán keres.

Ha neked ezeket mondaná számodra fontos ember akkor te milyen tanácsot adnál neki?

Úgy jön le, hogy ha valaki így áll a másikhoz szereti?


"Azt mondta hogy szeretne majd összeköltözni velem. Úgy látom hogy tervezi velem a jövőt. Csak nem értem hogy miért ilyen ritkán tudunk beszélni akkor is amikor nem dolgozik"

A szavak és a tettek nincsenek összhangba. Nem az a kérdés, hogy ő miért viselkedik így, hanem hogy neked ebbe mi a jó?

2022. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!