Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet hatékonyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hatékonyan kivédeni a szerelembe esést?

Figyelt kérdés

Egész életemben csak a csalódás ért ilyen téren, sosem volt párom hiába voltam többször is szerelmes, mert mindig ignoráltak, elutasítottak vagy kiderült hogy az illető foglalt (ez volt a leggyakoribb). Nemrég elszenvedtem az eddigi legsúlyosabb árulást, miután egy volt osztálytársnőmbe fülig belezúgtam ő meg adta alám a lovat végig.

Elhatároztam hogy mindent megteszek azért hogy a jövőben soha ne legyek többet senkibe szerelmes, de ugyanakkor nem tudom ennek mi a módja, főleg hogy más emberi kapcsolatokat nem akarok elvágni. Gondoltam arra hogy csak férfiakkal állok szóba önként (heteró férfiként ez tűnne hatékony megoldásnak), illetve ha valaki nőként megpróbálna kedvesen közeledni felém, akkor azt azonnal reflexből ellökni magamtól, de kő bunkó sem akarok azért lenni.

Milyen tippeket tudtok adni erre? Mindent köszönök előre is!



2022. szept. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ilyen mód. Annyit tehetsz, hogy akit kedvelsz, vonz téged, tartod vele a távolságot, nem közeledsz hozzá, rá sem gondolsz arra hogy lehet ebből több. Ha ő akar közeledni, akkor kihúzod magad a helyzetből, lezárod, általános baráti beszélgetésnél nem mész tovább és folytatást sem engedsz.
2022. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én eleve megelőzni próbálom.

Van pl vki aki udvarolna de gyorsan felmérem azt pl hogy komolyra nem jó (mert mondjuk foglalt, vagy alfa, vagy bűnöző vagy bármi)így keményen elutasítom és nek is mozgok a köreiben sem, azaz nem találkozom vele, elérhetősegeken tiltva.



Egyedül csak azt nem tudom kivédeni amikor meg vagyok gyengülve.

Pl szakítás után amikor ohatatlanul is kapaszkodokat keres az ember, es ha ekkor találnak be szertletve törődéssel udvarlással kémiával, akkor szinte egyenes az ut a "pokolba" inkompetens emberekkel pl alfákkal, vagy bármi.


Nem egy kapcsolatom alapszik erre hogy pont meggyengült védtelen voltam. Amikor jolesik csupán egyetlen szó is, egy baráti ölelés is már megváltás.

És akiket minden más esetben helyből dobtam volna pedig, de meggyengülve meg esélyt adtam és nem kellett volna.

2022. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*nem is mozgok a köreiben sem
2022. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Simán csak jól meg kell nézni a szerelmed tárgyát és percek alatt rájössz, hogy sooooook hibája van. Onnantól már vége is a nagy nyálparádénak :)
2022. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: de van. Csak éppen egy nagyobb "csomag" része, ami hosszú évek munkáját igényli. A rövid elnevezése "tudatosság" (angolul tudók "conscious awareness" néven tudnak rákeresni). Lényegében arról szól a dolog, hogy az ember szépen elkezdi megfigyelni magát, és tudatosítani azokat a cselekedeteit, amelyeket eddig automatikusan (zsigerből) csinált. Vagyis szándékosan elkezdeni fölszámolni azt az állapotot, amiben te csak a saját tudatalattid / érzelmeid / ösztöneid / zsigeri reakcióid tehetetlen játékszere vagy csupán, és fokozatosan átvenni az irányítást. Megtanulni valóban tudatos döntéseket hozni. Ugyanis önmagad / tudatod minél nagyobb részét vagy képes uralni, annál inkább urává válsz a körülményeidnek, és az úgynevezett "sorsodnak".
2022. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem eléd bele magad, nem agyalsz elképzelt szituációkon, nem hergeled magad, ennyi.
2022. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
#6: az elgépelést leszámítva szerintem ez a legjobb válasz.
2022. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerű,legyél olyan mint Tibi!

Tibi egy rossz csúnya bácsi,egy tolvaj,mindig felfedi a területét ahova megy lopni!

Légy körültekintő,mivel lehet a csaj full jó teste,szép arca,csak gondolj bele mekkora szégyen gödör!

Vagyis folyton lenéz,távol tartja magát tőled,stb..

2022. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!