Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni v.kit hatékonyan?

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél, hogyan lehet valakit elfelejteni, csak várni kell, hogy majd az idő múlása vagy akaratlanul is nyitni kell mások felé, ennek reményében, esetleg belekezdeni v.mibe és megpróbálni arra a tevékenységre összpontosítani?
2021. jún. 9. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Akartalanul nyitni mások felé, szerintem nem vezet jóra. Adj időt magadnak a lezáráshoz.


Új tevékenység, hobbi, sport stb szerintem jó kedet lehet.

2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos elfelejteni teljesen valakit nem lehet, hacsak nem leszel amnéziás (aminek nagyon kicsi az esélye), de az idő segít abban, hogy előbb-utóbb le tudd szharni. 2-3, de maximum 4 hónap múlva már garantálom neked, hogy le fogod tojni magasról. De ehhez az kell, amit te is írtál, hogy le kell foglalnod valamivel, hogy ne vele foglalkozz 24/7-ben.
2021. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

1. Idő. Nem fog menni egyik napról a másikra, ez tény.

2. Ismerkedés. Tartsd nyitva a szemed. Ne úgy, hogy potenciális barátnak/barátnőnek tekintesz azonnal valakit, hanem mint emberekkel ismerkedj.

3. Hobbi, hobbi, hobbi. Millió elfoglaltságot ki tudsz magadnak találni, vagy improvizálni magadnak bármi tevékenységet.

4. Panaszkodás. Igen, panaszkodás. Valakinek, jóbarátnak, munkatársnak, akiben megbízol (és esetleg hasonló gondokkal küzd) ki kell öntened a kínodat, különben borzalmasan rossz lesz, ha magadban tartod és csak őrlődsz.

5. Soha nem ugrasz bele új kapcsolatba. Szándékosan belemenni új párkapcsolatba nem érdemes. Az újdonsült embert is átvágod és legfőképpen saját magadat, miközben még sóvárogsz a delikvens nőért/férfiért.

6. Új ismeretek, új érdeklődési körök. Akár bele is vághatsz bármi új dologba, amit addig sohasem űztél, vagy esetleg még utáltad is. Sokat segít, sok energiát leköthet.

Ugyan klisé az összes bekezdésem, de máshogy szerintem nemigen megy. A munkahelyi figyelmességet, pontosságot, teljesítményt meg azért nem hoztam fel, mert gondolom az mindenkinél konstans. Munkába menekülni meg szerintem azért nem érdemes, mert hasznosabb elfoglaltságokat is találhatsz magadnak, minthogy bent maradsz napi plusz 2-3 órát, de közben ki sem fizetik.

2021. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbben úgy, ha először elé állsz és adsz esélyt kettőtöknek.(Ha ez ilyen plátói dolog.) Ha akkor nemet mond, máris előrébb vagy az elengedésben, mert a mi lett volna ha érzés a legnagyobb gátja a lezárásnak.
2021. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején szerintem fontos, hogy megéld a fájdalmat. Ha ez megtörtént, akkor szabj magadnak határidőt, hogy meddig vagy hajlandó nyalogatni a sebeidet. Utána rázd meg magad és hobbi. Mindegy mi az, csak szeresd amit csinálsz. Az elején nehéz, de szép lassan azt fogod észrevenni, hogy egyre kevesebbet jár a fejedben.
2021. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ami szerintem hasznos, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot első körben. Akármennyire érzel rá késztetést, hogy utána nézz pl. közösségi felületeken, de nem szabad. Annál rosszabb lesz csak, főleg ha ő közben talál párt magának. A másik, hogy írd fel a rossz tulajdonságait egy papírra. Nálam ez nagyon bevált. Nyilván, ha plátói volt, akkor nem nagyon lehet, de egy párkapcsolat lezárása után simán. Ha kicsit is magad alatt vagy, akkor vedd elő a listát és olvasd el. Az én volt párom csúnyán átvert, így volt mit a listára írni. Ha bánkódtam miatta mindig elővettem és tudatosult magamba, hogy miért nem érné meg újrakezdeni. A új hobby nekem nem vált be. Az csak addig kötött le, amíg csináltam. Utána újra előjöttek az emlékek.
2021. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!