Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nagy probléma, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy probléma, vagy akár hűtlenség, ha nem szakítom meg a kapcsolatot ezzel az illetővel?

Figyelt kérdés
Házas vagyok, igen nehéz körülmények közt, elhanyagolva nőként, feleségként, emberként régóta. Többszor volt az évek alatt, hogy jött egy külső ember, aki megérintette a lelkem, de mindig elvágtam a kapcsolatot utána, hogy nehogy legyen valami. Jól kezeltem. Férjemet nem akarom kitenni a házból, veszekedés nem nagyon van, tűrni tudok, ő nem tudnà megoldani a lakhatást. Én nem tudok így bántani valakit, hogy kisemmizzem anyagilag, érzelmileg. Jött egy ember régebben az életemben, akivel szintén kölcsönösen megkedveltük egymást,Mikor ezt éreztem, megint radikálisan elvágtam a kapcsolatot, de most olyan volt hónapokkal később, mintha belül valami elromlott volna bennem. Kedélyállapotom is, minden... több hónapig így szenvedtem, pés arra gondoltam, ha élvezzük egymás személyiségēt, miért ne beszélhetnénk ritkán. Érzem, hogy minden rossz hatás elmúlik belőlem, ha csak az időjárásról is beszélek vele. Ha egy ismerősi viszonyt fenntartok vele, mégha én titokban jobban is kedvelem, az mennyire gáz? Ha neki nem baj?

2022. szept. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kapcsolatod,így akarod leélni az életed?

Gondolom felnőtt ember a párod,oldja meg a lakhatását.

2022. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz szenvedni hát szenvedjél :)
2022. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. A beszélgetés nem megcsalás, ha meg több lesz, legfeljebb kirángat az alól a szarkupac alól, amiben évek óta fulladozol.
2022. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Politikai pályán nem gondolkodtál még? Olyan szépen előadod, hogy te nem tudnál bántani valakit, miközben a férjed is megbántod, mert egy fos kapcsolatban megy el az ő élete is(igen, ő is tehet róla, mert ő se lép ki), meg a másik pasit is, akikből, mint írtad, volt egy pár. "Megérintette a lelkem, de mindig elvágtam a kapcsolatot utána." Ahogy a te "lelked meg tudták érinteni", te is meg tudod az övekét, tehát megvárom, amíg érzelmileg kötődni kezd hozzád,majd, eldobod, mint egy koszos zsepit, a férjed miatt, aki le se sz@r. Te tényleg azt hiszed, hogy ez valami jócselekedet?🤔
2022. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, huh. Még annyi, hogy a férjem ezt szeretné, ezerszer megbeszéltük, nem akar sem elköltözni, sem azt, hogy én elhagyjam, bár mivel enyém a kecó... de ez a válasz odavágott, és igen, igaz, nem mondom, hogy ezen nem gondolkodtam még.
2022. szept. 16. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah és mivel ő nem akarja te jó kislány létedre szót fogadsz :D
2022. szept. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!