Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha érdeklődne irántam, gyakrab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdeklődne irántam, gyakrabban írna?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel a közösségi médiában ismerősök vagyunk, közös tanulós csoportunk is van. Most viszont úgy alakult hogy egy kis ideig nem tudok találkozni vele. Azt hallottam másoktól hogy nem nagyon szeret ilyen platformokon írogatni, inkább személyesen/telefonon tartja a kapcsolatot. Pár sulis dologgal kapcsolatban írogattunk egymásnak de más nem történt, legalábbis mióta utoljára találkoztunk személyesen. Az akkori viselkedéséből nem egyértelmű hogy érdeklődik-e irántam. De kezdem azt hinni, hogy nem annyira, mivel ha nagyon akarná, most is megtudná erőltetni magát. Szerintetek?

2022. szept. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, megkeresett volna
2022. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, hogy nem szeret írni. Ha érdeklődne, hidd el, írna. Más az mikor a haverokat leszarja, mint mikor tényleg érdeklődik valaki egy nő iránt.
2022. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem tini kategória
2022. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
ha oda van erted akkor keres nyilvan
2022. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!