Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha zavar az engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar az engem hogy a barátnőmnek a többedik fiúja vagyok?

Figyelt kérdés

Neki volt már több nekem még ő az első. Aranyos lány meg szeretem de fura bele gondolni abba hogy ami nekem új neki már megszokott dolog. Én vele csókolóztam,szexeltem először ő meg már több fiúval is csinálta. Mindig úgy képzeltem hogy elsők leszünk egymásnak egy lánnyal.

Kicsit zavar engem ez. Normális ez idővel el fogom ezt felejteni?


2022. szept. 23. 05:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Még egy gondolat: az ilyen kérdés mindig szubjektív.

Normális egy szeméthegyen élni alapvető higiénia és energiaellátás nélkül?

Sokan azt mondanák, hogy nyilván nem. De a borsodi famíliák (a tudjukkik) szerint ez teljesen normális, és fel sem merül bennük, hogy úgy élnek, mint az állat.

2022. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy felnősz rájössz, hogy az életben vannak fontos dolgok és vannak teljesen lényegtelenek. Amiről írsz, az teljesen lényegtelen.
2022. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Látatlanban megjósolom, hogy ezt a kapcsolatot te fogod tönkretenni a frusztrációddal. Ezért van az, amikor egy incel nagy nehezen talál egy barátnőt, akkor el kezd dolgozni azon, hogy hol a hiba? Mert olyan nem lehet, hogy nincs hiba. Nyilván aki keres az talál.
2022. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell szűz fiukákkal kezdeni mert csak tanulópálya a csaj neki.

Szegény barátnődet sajnálom hogy most kereshet új pasit.

2022. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tobbedik fiúja vagy még nem leszel semmivel se kevesebb, sőt inkább annál értékesebb. Barátnőd a korábbi tapasztalata alapján téged választott, neked mivel rosszabb bármiben, hogy már volt korábban barátja? Neked is vannak olyan barátaid, akinek nem az első vagy, mégse lett tőle rossz a kapcsolat.
2022. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tudja, hogy milyennek kellene lennie, mégis elfogadja, hogy te ennyit tudsz. De szr lehet neki, mégis tolerálja hogy töketlen vagy! :D Ettől félsz, mi? Hogy valójában pontosan tudja, mennyire nem megy ez neked, mert van összehasonlítási alapja...


(A röhejes az, hogy az nem is számít, amit ő gondol, te már végigjátszottad ezt fejben.)

2022. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#8nak van igaza



Amugy meg orulj neki. Voltam szuz-szuz kapcsolatban, utolag visszanezve borzalom volt

2022. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%
Én is voltam ilyen kapcsolatban. VOLTAM. Szintén a srác volt a tapasztalatlan. Utána állandóan a fejemhez vágta a dolgot, mintha én tehetnék róla, hogy 21 évesen lett először barátnője. Nekem előtte 2 komoly kapcsolatom volt, nem tudta elfogadni. Végül kikacsingatott, másokkal ismerkedett. Persze én voltam a szemét, mert én nem értem meg őt.
2022. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
3%

r*bancnak lenni ér.

Olyan ez tudod, mint a feminizmus.

Meg a liberalizmus.

Az elnyomottnak bármit, mertcsak.

2022. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem normális.

Engem is zavart amikor összejöttem az elsővel én pedig a 2. voltam neki, aztán az én 2.omat zavarta, hogy nekem ő az én pedig neki az első

2022. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!