Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha zavar az engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar az engem hogy a barátnőmnek a többedik fiúja vagyok?

Figyelt kérdés

Neki volt már több nekem még ő az első. Aranyos lány meg szeretem de fura bele gondolni abba hogy ami nekem új neki már megszokott dolog. Én vele csókolóztam,szexeltem először ő meg már több fiúval is csinálta. Mindig úgy képzeltem hogy elsők leszünk egymásnak egy lánnyal.

Kicsit zavar engem ez. Normális ez idővel el fogom ezt felejteni?


2022. szept. 23. 05:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem normális. Nagyon éretlen vagy, és biztos van valami komoly defekted.
2022. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
én se mondanám normálisnak, nem mondom hogy nem fura belegondolni, de nem kell ezen rágódni, főleg ha amúgy minden más amúgy stimmel :D
2022. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez egy érzelem. Nem egy döntés. Nem befolyásolható akarattal. Zavarja, nem tud vele mit tenni. Ez a késői szűz férfiak átka.
2022. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Páromnak több lány is volt az életében, nekem csak ő volt és ő is marad.

Barátaim vártak a nemi élettel az esküvőig, így ők is elsők egymásnak. Náluk nincs olyan, hogy tapasztalat-tapasztalatlan, mert senki más nincs az életükben. Ez követendő és irigylésre méltó dolog.

2022. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!