Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igazi szerelemnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelemnek mindig màr az első pillanattól megkell hogy legyen?

Figyelt kérdés

Az elso baratomat szerettem, de nem voltam szerelmes. 1 evet voltunk egyutt. (Nem miattam mentunk szet)

Nyaron megismerkedtem valakivel aki nagyon tetszett az elso pillanattol kezdve, hihetetlen cuki megismerkessel, a nyar javareszet egyutt toltottuk, most egy masik orszagban vagyok gyakornok par honapig, raadasul a srac ki is utazik majd hozzam

Minden klappol, kedvelem, a szex is jo,sokat gondolok ra

Megis azt erzem tudok e majd szerelmes lenni? Vagy vegulis igen? Van ilyen?

Az elso nagy szerelem hatalmas csalodas volt, nem lett kapcsolat belole. Villamcsapas szeru szerelem volt, viharos. soha, (4eve volt) azota senki irant meg csak hasonlot sem ereztem. Nekem ez nagyon faj, az exem jo ember volt, az uj srac is nagyon rendes, jo ertekekkel rendelkezik, eltudnam magam kepzelni mellette


A sraccal igazabol olyan mintha egyutt lennenk, de mivel mindkettonknek kapcsolata volt (egy eve sincs) szeretnenk elni kicsit, feltoltodni , felepulni rendesen a kapcsolatainkbol, igy igazabol beszelgetunk, de mindkettonk azt csinal amit akar



Kerdes hogy ennek van eselye h egyszer en is ratalalok erre az erzesre? Ugy erzem a szexben is van baj (nem tudok elmenni senkivel) es ugy erzem senkibe se tudok szerelmes lenni, pedig annyira szeretnek! Van megfelelo ember ra, egyszeruen csak szeretnem megtapasztalni

A sraccal rengeteg csodas emlekem van, szeretnem ha fejlodne a kapcsolatunk hogyha hazamegyek tenyleg elkezdodjon


Vagy ez olyan hogy vagy jon vagy nem? En se akarok most kapcsolatot, es talan jobb is h nem lett meg szerelem erzetem a kulfoldi tartozkodasom alatt?


21 vagyok, lany



2022. szept. 25. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha elég erett leszel rájössz, hogy a villámcsapás szeru dolog és a hirtelen kialakuló heves erzelmeknek semmi köze a valódi szerelemhez.
2022. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mit értesz szerelem alatt. Az az érzés, ami beüt, mint a villámcsapás, amitől pillangók röpködnek a gyomrodban, amiről tudod, hogy ő a nagy Ő, amit olyan ösztönösen csak úgy érzel, na az a vonzódás egy erősebb formája, ami valóban csak ösztöni szint. Hormonoktól túlfűtött tini kategória, soksok csalódás alapja, egyszerű félreértelmezés.


A valódi szerelem kifejlődik két ember közt, a kölcsönös megértés, a kölcsönös érzelmi hullámhossz, a kölcsönös világlátás által. Amikor valóban jó a másik társaságában lenni, amikor egyre kevesebbet feszengsz, egymás problémáit a sajátjaitoknak kezelitek, elfogadás alapú, mikor a fontos az, hogy a másikat boldognak, nyugodtnak lásd, és örömet leltek a közös fejlődésben. Két ember nem jut el csakúgy erre a szintre, ehhez idő, megnyílás és bizalom kell.

2022. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hu kettes, köszönöm, én is abszolút így gondolom :)

1-es voltam.


24N

2022. szept. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Huvelyi orgazmusa keves nonek van 0.1 % . Remélem nem kell reszleteznem mire kell ramenni. Hiaba rakatsz minnel nagyobbat magadba semmit sem fog javulni a helyzet.
2022. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%

Villámcsapás kontra virág esete:


A villámcsapás lélegzetelallító, gyors és heves, forró. Ami utána marad, az kiégett, izzó talaj. Nehezen terem rajta bármi egy ideig utána.


Az üres mezőn egy virág szárba szökkenésének esélye csekély, de ha mégis megtörténik, akkor óvni kell, gondozni, hogy kiteljesedjen. Megértés, elfogadás, támogatás és csodálat által növekszik, és egy idő után, szinte az egész mezőt képes maga által virágba borítani.


Elég költőiesen fogalmaztam, de remélem érthető az alapvető érzelmi különbség.

2022. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Minden klappol, kedvelem, a szex is jo ... a szexben is van baj (nem tudok elmenni senkivel"

Az igazi szerelemnek idő kell. Még eljöhet, vele vagy mással.

2022. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!