Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lettetek szerelmesek a párotokba?

Figyelt kérdés

Mások tapasztalataira lennék kíváncsi, hogy mennyi találkozás, beszélgetés után kezdtek kialakulni mélyebb érzelmek. Érdekelne még, hogy mióta ismertétek akkor már egymást, illetve hogy mikor feküdtetek le először egymással? Ha az első szex hamar megtörtént (első pár randin), utána mikor lettetek szerelmesek a másikba?

Férfiak és nők válaszait is várom, főleg 30 körüliektől.



2022. szept. 26. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónapja randiztunk, mikor úgy éreztem, kezd kialakulni valami
2022. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem.
2022. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismertük meg egymást, már ott is szimpatikus volt, első talàlkozón rádöbbentem, hogy nagyon az esetem. Egy hét után (5. randin -igen, picit sokat találkoztunk már az elején is 😅) feküdtünk le egymással, nálam fél hónap, hónap után kezdett kialakulni a szerelem.
2022. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Szikrát, izgatottságot, hasban bizsergető érzést (pillangókat :D) már az elején is éreznem kell. Kimondottan szerelmes viszont 2-3 hónap ismeretség után leszek, ha érzem, hogy viszonzott.
2022. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vegyes volt nekem eddig, volt akit megláttam és azonnal azt gondoltam, hogy ő nekem kell. Valakinél meg lassabban alakult ki. De általánosságban 1 hónap alatt el tudtam dönteni, hogy szeretem-e vagy sem.
2022. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3: Első találkozó előtt mennyit beszéltetek? :)
2022. szept. 26. 10:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is változó volt.

Volt szerelem "első látásra", de volt, hogy 5-6 randi is kellett hozzá..m

2022. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#6, nem olyan sokat. Előtte nem sokkal volt egy srác társkeresőn, akivel rengeteget beszéltünk, akár egész napokat is átpötyögtünk a randi előtt, ami katasztrófa lett, egyikünk sem tetszett a másiknak. Vele már nem beszéltem annyit, de éreztem is rajta, hogy nem az esete a pötyögés, különösebben fel sem keltette az érdeklődésem, de mivel úgy voltam vele, hogy a sokat beszélgetés nem jött be eddig (és ez a második ilyen tapasztalatom volt amúgy), lehet az fog, hogy viszonylag gyorsan randizunk. Aztán kezdtünk el igazán beszélgetni, hogy igent mondtam, akkor már többet, imponált, hogy milyen figyelmesen, hozzám közel választ randi helyet, milyen jó humora van, stb, már nagyon vártam a randit a végére. :) Nem tudnám megmondani, mennyit beszélgettünk előtte.
2022. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Közös baráti körön keresztül ismerkedtünk meg valami bulin, akkor egész nap-este folyamatosan egymás körül sertepertéltünk és egymással beszélgettünk. Másnap írásban kommunikáltunk, de még csak mutatóba, hogy érezzük a törődést úgymond :D Harmadnap volt az első randink, az jól sikerült. Még azon a héten, pár nappal később volt a második randink, addig online gyakorlatilag reggeltől-estig beszélgettünk, a második randin, ~1 héttel a megismerkedésünk után pedig lefeküdtünk.

Utólag azt mondom, hogy ez részemről szerelem volt első látásra/találkozásra, de olyan 3-4 héttel a találkozás után mélyült el annyira az érzés, hogy biztos lehettem benne, ez már nem csak egy kis kezdeti lángolásocska, ami hamar kifulladna. És igazam is lett, lassan 10 éve vagyunk együtt, házasság, 2 gyerek, még mindig nagy a szerelem és az összhang, szóval elég jól bejött a dolog :)

2022. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9: Ezt olyan jó volt olvasni. :)

Akkor ti sem vártatok sokat az első együttléttel. :) Pont ilyen tapasztalatokra vagyok leginkább kíváncsi.


6: Ez milyen igaz, hogy online lehet nagyon jól elbeszélgettek de úgyis élőben derül ki igazából, hogy mennyire kölcsönös a vonzalom és a szimpátia. :)

2022. szept. 26. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!