Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lettetek szerelmesek a párotokba?

Figyelt kérdés

Mások tapasztalataira lennék kíváncsi, hogy mennyi találkozás, beszélgetés után kezdtek kialakulni mélyebb érzelmek. Érdekelne még, hogy mióta ismertétek akkor már egymást, illetve hogy mikor feküdtetek le először egymással? Ha az első szex hamar megtörtént (első pár randin), utána mikor lettetek szerelmesek a másikba?

Férfiak és nők válaszait is várom, főleg 30 körüliektől.



2022. szept. 26. 09:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 8-as válaszolónak írtam az utolsó mondatomat.
2022. szept. 26. 13:02
 12/19 anonim ***** válasza:
Soha nem lettem az, pedig közeledik a 10. évfordulónk
2022. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsolatok 70-80%a nem szerelem.
2022. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyjából 3 hét után, még az első találkozás előtt (telefonon tartottuk a kapcsolatot). Az első találkozón meg még jobban. De nem lett a párom.
2022. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#13 kinek mit jelent a szerelem 🤷🏻‍♀️
2022. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15.sokan evekig szerelem nelkul.
2022. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem szinte szerelem volt első látásra, amikor megismertem a férjemet. Ahogy bemutattak minket egymásnak, azonnal se hall, se lát. Sose éreztem előtte ilyet egyik párkapcsolatomban sem. Nehéz volt, az exnője miatt egy hatalmas páncélt növesztett. Másfél évet vártam rá mire leengedte a pajzsot és elkezdtük felépíteni a kapcsolatunkat. Ennek már 4 éve. Azóta összeházasodtunk és 3 hónapos a kislányunk, akit nagyon akartunk. Életemben először vagyok igazán szerelmes. Mindenki azt mondja hogy ilyen az életben egyszer adódik. Nekem nagy szerencsém van, mert ahhoz mentem hozzá akit az életemnél is jobban szeretek és ennek a szerelemnek a gyümölcse lett a kislányunk. Mai napig a szívem dobban, ha haza ér a munkából és láthatom, megölelhetem, megcsókolhatom. Néha eszembe jut, hogy mi van, ha ő nem szeret annyira, és közel a 40-hez úgy volt vele, hogy jó lenne megállapodni. Aztán csak megelégedett velem, mert én jutottam neki. Aztán a gondoltot elhessegetem. Fájna tudni, hogy én szeretek jobban.
2022. szept. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
Sokszor voltam szerelmes, de utólag mindig kiderült, hogy felejthető kis momentumok voltak csupán az életemben. Még egy elrontott házasság is becsúszott, mire megtaláltuk egymást. Ez egy szerdai nap volt egy konferencia ebédszünetében, este bekopogtam hozzá, aztán szombaton összecuccoltunk. 23 éve imádjuk egymást rendületlenül.
2022. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
Talán 10 perc is eltelt... És 23 éve imádjuk egymást rendületlenül. Persze előtte mindkettőnknek számos partnere volt már, így volt viszonyítási alapunk, tudtuk, milyen kincsre leltünk a másikban.
2022. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!