Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök felkeresett egy pasit, akivel régen lefeküdt és azt írná neki, hogy "nem bírja elfelejteni"?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és sajnos ez történt velem. Egy éve vagyunk együtt, úgy derült ki, hogy elmondta és teljesen kiakadtam, szakítottam vele. 1,5 éve volt egy kalandja egy sráccal és azt mondta, felkereste, mert nem bírja elfelejteni, olyan szinten belezúgott és míg nem zárja le magában azt, addig nem tudja átadni magát ennek a kapcsolatnak..egy agyrém az egész. Hozzátenném, a pasi le se szarta és azért jött velem össze. Megalázó az egész, nem tudom hova tenni.

29 és 32 évesek vagyunk.


2022. okt. 2. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenert en is szakitottam volna. Gaz a csaj, ennel csak jobbat talalhatsz.
2022. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem szólnék szerintem jól tetted, hogy szakítottál. Ha más után vágyakozik akkor feleslegesen van veled.
2022. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta, nem csalt meg. Korrekt volt. Te szakítottál. Tiszta sor.

Ő folytatni szeretnè veled vagy még azt se? Te?

2022. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor írt neki, amikor együtt voltunk, hogy neki az a kaland mennyit jelentett és vágyik rá, elvileg utána a barátnőm játszmázása miatt nem jöttek össze. Igazából most nem tudom, mi van, továbbra sem kavarnak, én viszont nem tudom, megpróbáljam-e vele ismét a dolgokat. Szeretem, érdekel, hogy mi van vele, de lehet hiába kezdjük újra, akkor is másra fog vágyni. Ez így nem normális dolog.
2022. okt. 2. 14:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nem tudja kiverni a fejéből még ennyi idő után se. Miközben a csávó teljesen leszarta, csak meg akarta dugni, de azt mondja, hogy mikor meglátja, elszorul a szíve és elkapja a vágy..szerintem ez egy abnormális sztori.
2022. okt. 2. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Beteg a csaj . Jobb lesz neked nelkule.
2022. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Raknám ki a szűrét, de hogy csak úgy szikrázna. :D Nem kell velem összejönni, ha nem én vagyok számára az ideális pasi.
2022. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Jó, hogy elmondta és jó, hogy szakítottál.

Nem egymást keresitek!

2022. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Jól döntöttél! Ha ezt elnézted volna, soha az életben nem tisztelt volna már, mert azt gondolná, majd megbocsájtasz mást is.
2022. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, hogy van ennyi önbecsülésed és képes voltál szakítani az érzéseid ellenére. Olyan nőre van szükséged, aki megbecsül és szeret téged. Tarts mindig ehhez magad.

Emberként lehet szeretted ezt a lányt, de ahogy viselkedett veled, azt is szerethetőnek találod? Ezt a kettőt el kell különíteni, az embert és a tetteit.

Egy kapcsolatban az ember tettei is számítanak, csak így lehetsz boldog egy kapcsolatban. Ha most újrakezdenéd vele, rosszul éreznéd magad, hiszen egy másik ember után vágyakozik (hiába irreális, amit érez). Amíg azt nem zárja le és nem képes 100% veled lenni, addig azt javaslom, fogadd el a helyzeted. Most ez egy ideig rosszul esik és hiányozni fog, de próbáld meg megszakítani vele a kapcsolatot, amikor készen állsz rá, és ez segíteni fog a továbblépésben.

2022. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!