Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vilagosban nem merek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vilagosban nem merek vele talalkozni, mert csunyanak erzem az arcborom, elmondjam neki vagy csak szimplan kuzdjem le ezt a dolgot es talalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Este nem latszodik hogy pl a szam alatt elvan sotetulve a borom, a szememnel is barna..

Este ez nem latszik, de nappal engem nagyon zavar

Elmondjam neki hogy emiatt felek, vagy csak probaljam lekuzdeni ezt?


2022. okt. 2. 17:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha kisminkelem magam sokkal rosszabb, tehat ez nem opcio
2022. okt. 2. 17:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan találkozz vele világosban is. Ezek apróságok, felesleges aggódnod miattuk.
2022. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek miatt nincs önbizalmam, rá se mernék nézni. Éjszaka nincs ilyen problémám, félek hogy világosban nem fogok neki tetszeni
2022. okt. 2. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyesmi miatt problémázni! Hidd el, hogy látszik sötétben is, majdnem mindenki bőre ilyen, smink nélkül. Nem kell takargatni, és egy jó alapozó eltünteti, de felesleges, úgyis fog látni smink nélkül később.
2022. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tunteti el..sokkal rosszabb ha alapozot rakok magamra, pedig probaltam dragabbat is, olcsobbat is, mindegyik csak rontott a helyzeten. Bb krem, cc krem, mindent probaltam, mindegyik elcsufit

Meg amugysem szeretnem az arcom sminkelni, csak a szemem szoktam, de akkor is zavar es felek hogy nem fog neki tetszeni a borom.

2022. okt. 2. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ok, értem, nem sminkelsz, magánügy. Nyilván este is látja az arcod, nem vak, neki nem probléma.

Az önbizalmaddal dolgozni kell, ha egyedül nem megy pszicholgussal.

2022. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vitamin hiany . Elso korben b vitamin.
2022. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ok., és este egy sötét sikátorban találkoztok? Nem akarlak megijeszteni, de egyelőre a legtöbb helyen még van közvilágítás, sőt, ha esetleg beültök valahova, ami randin nem egy ördögtől való ötlet, ott is lesz világítás 😕
2022. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondd azt, hogy vámpír vagy! :D Egyébként nekem a karikáim mellett még mitesszereim és sebhelyeim is vannak (pattanások után). Sminkelek, nagy cucc.
2022. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vitamint azt akarok szedni, ebben igazad van, talan segitene
2022. okt. 2. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!