Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom exe rám írt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe rám írt, hogy figyelmeztessen. Többi lent. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Rám írt a semmiből, és megkért, hogy semmi esetre se szóljak a páromnak. Elmondta egy hosszú monológban, hogy a mostani párom csak egy óriási manipulátor, aki csak a saját élvezeteire alakítja a körülményeit, hogy minél többet vehessen el, úgy hogy azt senki se vegye észre.

Elmondta, hogy ne is gondolkozzak azon, hogy ez mennyire lehet igaz, mert annyira jó manipulátor, és zseni, hogy esélyem sem lesz látni.

Leírta, hogy mikor még együtt voltak és bemutatta mostani páromat egy ismerősének, aki állítólag képes érzékelni az emberek energiáját, érezte az áradó önzőséget, ezért felbéreltek egy amatőr hackert, hogy keressen valamit a párom gépén, és találtak videókat, ahol ismerőseivel beszélgetnek a exének és a párom ismerőseinek akkori barátnőinek a mentális állapotairól, pszichológiai szempontból, és hogy miket csináltak, hogy legtöbbet hozzák ki a helyzetekből, hogy nekik jó legyen.

A videókból kiderül, hogy addig lesz velem is, amíg azt jónak érzi, eleget nem adtam neki, rám nem ún.


Azt mondta, hogy meg tudja mutatni ezeket a videókat, de teljesen össze vagyok zavarodva. Eddig azt hittem, én vagyok az élete értelme. Ezek az üzenetek teljesen kiábrándítottak az életből. De nem beszélhetem meg párommal, hisz ha ez igaz, akkor úgy sem látnám ahogyan hazudik.

Viszont attól is félek, hogy nem fog tudni rendes bizonyítékot mutatni, és nagyon fogom magam szégyellni, hogy hittem az exének, aki lehet, hogy őrült.

Egyáltalán nem tudom mit higgyek! Azt hittem, megtaláltam a tökéletes férfit. Sokszor gondolkoztam, hogy ez tényleg lehetséges-e, de erre ki gondolna....


Segítsetek, kérlek. Ti mit tennétek? Mit gondolnátok?


2017. nov. 28. 20:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Először tali az exxel, aztán aftermath
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Te meleg vagy?
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm.

De ha elmegyek, csak így és kiderül, hogy csak egy őrült, akár bántani akar, akkor baromira fogom magam szégyellni.

2017. nov. 28. 21:05
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Red Vixen,fiúd van?
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A legrosszabb ***** válasza:
97%
2017. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne meleg? A felhasználóneve női. De én nagyon nem értem a kérdést. Te az eddigi kommentjeid alapján pszichopata vagy, sőt, egyszer le is írtad. Elvont, furcsa, nem evilági lény. Sőt, írtál is ilyet, hogy nem a földi halandók között kell nézelődni meg ilyenek.

Ez a kérdés meg olyan földi halandó kérdésének tűnik :D

2017. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Amúgy meg minek írsz ki 16 évesekre jellemző kérdéseket, amikor mindennap osztogatod a buddhista sütnivalóidat korosztálytól függetlenül? A Dharmacsakra nem mutat irányt?
2017. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Annyi kamu kérdésre válaszoltok.

Bezzeg nálam nem tudtok elvonatkoztatni.


7#, ne különíts. Buddhizmus csak egy apró, és torzult része valóság útjának.

2017. nov. 28. 21:10
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
6-os ,Red Vixen fiú,régen beszéltem vele.
2017. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

9#, Hihi. ^^ Ki tudja...

Sokan akik ugyanúgy beszéltek velem, azt gondolják lány vagyok.

De a lényeg!! NEM SZÁMÍT. Mindegy. Nem fogom megkapni ami miatt kiírtam e kérdést. Mostantól nem nézem.

2017. nov. 28. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!