Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az milyen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen ha a csaj kezdeményez a pasinál és megmondja neki hogy szereti szerelmes belé és hogy találkozzanak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

óvatosan kell a másiknak találni az érzelmeket, ha hirtelen letámadod elriaszthatod, ha finoman közeledsz simán összejöhet, ha kölcsönös a szimpátia :)


24F

2017. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
gáz. és a férfiak általában nem szeretik a nyomulást. ők szeretnek kezdeményezni, nekik ez egy 'élmény', hogy megszerezhetik amit akarnak, ettől érzik magukat férfiasnak, és igazuk is van, nekik kell kezdeményezni. én mint nő elvből nem kezdeményeznék sose, a maximum az annyi hogy 'jeleket' küldök neki hogy nem utasítom vissza ha közeledik pl. és most a férfiakról beszélek nem a kis visszahúzódó félénk betoji fiúkákról. szerintem egy férfi totál visszavonulna ha ilyet mondanál neki hogy "SZERELMES vagyok beléd" (alapból ki a franc használja ezt a kifejezést?). szóval no, ne csinálj ilyet soha, ha nem akarod magad lejáratni.
2017. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem muszáj rohanni, elég ha elhívod találkozni, a szerelem ráér randi közben is...

Egyébként: biztos van akit zavarna, de ha kölcsönös a vonzalom, nem mindegy ki teszi meg az első lépést? Én kifejezetten örülnék neki, ha a nekem szimpatikus lány nem csak hosszas szemezésbe bonyolódna, hanem esetleg konkrétabban is kifejezné a vonzalmát.

2017. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

vagány, őszinte és bátor dolog!

az egy anakronisztikus, patriarchális gyökerű szexista személet, hogy egy csaj nem kezdeményezhet.


aztán miért nem?!


a lovagkorban lehet, hogy még tiltották a társadalmi normák, és a nőket a passzivitás, a szüzies pirulás szerepébe kényszerítették, de 2017-ben hadd ne legyen már ez még mindig műsoron!


a nő nem egy zsákmány, aki le kell vadász, nem egy játékbaba, akit meg kell szerezni, nem egy passzív lény, akit meg kell hódítani.


a nőnek vannak érzései, vágyai, céljai és álmai, és ezeket mindenkor szabad neki őszintén kifejeznie, anélkül, hogy megbélyegeznétek.


a nő autonóm, aktív,cselekvő, gondolkozó ember, igenis bátran megteheti az első lépéseket.


dönthet úgy, hogy kezdeményez, és dönthet úgy, hogy elhárít egy közeledést a férfi részéről.

2017. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én jófej csajnak tartanám, végre másabb mint a többi és nem egy egész bibliát felolvas azelőtt mielőtt bármi is lehetne köztünk.
2017. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ketteske, ez nem teljesen áll szinkronban a valósággal :D


2X is megesett életemben, hogy a hölgy kezdeményezett, és ugyan nem lett egyikből sem komoly dolog, ez főleg azért volt, mert egyik sem volt igazán az esetem. De jót tett az önbizalmamnak, én is hajlamos voltam feketébbnek látni az ördögöt, mint amilyen...

Aztán 12+ évet voltam együtt a párommal, és határozottan utáltam azt a "harcot", amit a megszerzése kívánt. Mostanra pedig bánom is, hogy megtettem.

2017. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz!!
2017. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!