Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes vagyok ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok ebbe a lányba, vagy nem?

Figyelt kérdés

Most kerültem kollégimba, ahol több egyetem hallgatója lakik.

Tetszik egy lány innen.

Viszont sok dologban nagyon eltérő a véleményünk.

Én szeretek pl vitatkozni, ő meg nem.

Nagyon másképp kell vele beszélgetni, mint én egyébként tenném.

Valahogy mégis vonzó számomra, annak ellenére, hogy úgy érzem, rohadt nehezen illenénk össze.

Néha azt gondolom, hogy el kellene őt engednem.

De valahogy mégis szeretek vele beszélgetni, mert érdekesnek tartom, és szeretném jobban megérteni őt.

De nem tudom, hogy csak simán érdekesnek találom, vagy tényleg összeillenénk-e.

Össze vagyok zavarodva teljesen.



2022. okt. 3. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan aranyos ahogy így olvasom, tényleg nagyon tetszhet neked a lány. :) Szerintem próbáld meg, anélkül úgy se tudod meg, hogy összeillenétek avagy sem. Nincs azzal baj ha kicsit különböztök,mert ki is egészíthetitek egymást na meg nem kell mindenben egyet érteni sem :)
2022. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szerelmes, de biztos nagyon tetszik neked. Igazából te érzed ezt. Ha vele akarsz lenni, sokszor gondolsz rá és van testi vonzódás is akkor fixen érzel is iránta többet mint barátságot.
2022. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is van olyan barátnőm,akinek teljesen más az ízlése,mint az enyém.Mégis megértjük egymást.Én is azt tudom mondani:ha tetszik az a lány,és nagyon szeretsz vele beszélgetni,nem szabad elengedned.Mert az is lehet,hogy ő a lelki társad.

Ezzel kapcsolatban találtam egy linket,mely segíthet ebben a dologban:

[link]

2022. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Az összeillés nem azon múlik hogy mennyire egyezik a véleményetek dolgokban (kivéve értékrendbeli különbségek) hanem, hogy milyenek az érzések köztetek, mennyire fogadjátok el a különbözőségeket és vitatjátok meg kellő érzelmi és értelmi intelligenciával, ezeknek az elegye adja meg azt, hogy képesek vagytok-e együtt működni, kommunikálni és annyira szeretni egymást ezáltal hogy együtt maradtok. Az már jó, hogy szeretnéd megérteni (bár sokszor ezt sem kell, csak elfogadni) és érdekesnek találod. Nincs ezzel semmi baj, imponál neked, rengetegszer van ez így, hogy nem egy hozzánk hasonló köt le. A vitatkozásról pedig annyit, hogy valószínűleg elég bölcs es érett ahhoz, hogy nem látja értelmét, a pasik sokszor csak kötni akarják az ebet a karóhoz es az igazukat hajtani - ezek alapján te is ilyennek tűnsz. Ez a lány arra tanít, hogy vegyél vissza és szemléld erettebben a dolgokat.
2022. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!