Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem le azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem le azt, hogy a lánynak, aki tetszik a koliból én nem jövök be?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Megpróbálsz nem rá gondni, mondjuk próbálsz mással ismerkedni.
2022. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene másnak "bejönnöd", mert neked tetszik?
2022. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Azért egyszerűbb úgy ismerkedni, hogyha mindkét fél szimpatikus a másiknak. Persze lehet, hogy ez később alakul ki, de előnyös, ha már kezdettől ilyen a helyzet.
2022. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SaJt01 ***** válasza:

#2 Azt kérdezte hogy hogyan kezelje a dolgot, hogyan éljen ezzel együtt. Nem azt hogy miért nem jön be neki.


Sehogy, nincs mit kezelni. Az érzelmeidet egyszerűen éld meg másban. Hobbi, fizikai tevékenység(edzés, gördeszka, bicikli, futás, bármi), felelősségeid teljesítése. Ne agyalj sokat azon hogy miért nem jössz be neki. Mélyülj el a saját dolgaidban inkább.

2022. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló, csak én lány vagyok. Kicsit a sztori másabb, mert mi kavartunk ezzel a sráccal, de utána dobott engem. Ami nekem a legjobban segített, hogy pont hogy tudtam, hogy nagyon sok fiú vesz körbe engem és mindig más sráccal foglaltam el magam.
2023. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!