Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy kezeljem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kezeljem, hogy ezt mondja nekem egy lány, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Ő azon az állásponton van, hogyha valaki megfogja, akkor neki nem is számít, hogy hogy néz ki, viszont a jó férfitesteket mégis megnézni. Valahogy ezt nehezen tudom elhinni, mert ha nem vagyok az esete külsőleg, akkor miért akar összejönni velem? Mindig agyaljak majd azon, hogy milyen kalandba keveredik mással, akinek szobor teste van? Tudom, hogy nem minden a külső, de hogy vannak a nők bekötve?
2018. márc. 13. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is megnézem ami szép. Ettől még ugyanúgy vonzódom a páromhoz, aki sovány. Nincs összefüggés.


Neked is biztos van ilyesmi. Pl megnézed a szép melleket, de ha a barátnődé túl kicsi vagy lóg, ahhoz is tudsz vonzódni, vagy megszépül.

2018. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,a férfiak,hogy vannak bekötve?

Én személyszerint senkivel se tudnék összejönni akkor ha külsőre egyáltalán nem tetszik. Így én se mennék bele olyan kapcsolatba,ahol tudom,hogy külsőre nem is tetszem.

Viszont, igen van olyan,hogy valaki belsőre megfog,akkor elkezded szépnek látni Őt.

2018. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Átlagos csaj, átlagosan sablonos gondolatokkal. Kb. mindenki azt mondja, hogyha valaki megfogja, akkor nem számít, hogy néz ki... Csak azt felejti el mindenki hozzátenni, hogy akkor nem számít, ha eleve bejött kinézet terén is az illető.

Fogalmam sincs miért, de szinte minden fiatal lány mániája, hogy neki nem számít a kinézet, aztán úgyis olyannal jönnek csak össze, aki elsőre bejött nekik külső alapján. Amivel semmi gond, csak nem kéne ezzel kapcsolatban hazudni.

2018. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog az esztétikus látvány, egy másik pedig az élet, amit leélsz valakivel. Ha ezt fejben nem tudod elfogadni, akkor az nem a lány hibája. Vagy aggódnia kéne minden nőnek a férje miatt, aki látott már szép nőt az utcán? Ne legyél nevetséges, kérlek!
2018. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: A férfiak gondolkodását ismerem, a nőkére vagyok kíváncsi...


Többieknek köszi!

2018. márc. 13. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:

A pasim teste nem az ideálom, mégis nagyon szeretem őt.

Viszont megnézem a szexi pasikat, ha úgy van.

2018. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megismered itt kb. 10 másik nő gondolatait a témában. Attól még a lányét, aki tetszik neked, nem fogod megtudni. Attól, hogy valaki nőnemű, éppúgy lehet korrekt és gerinctelen is. Olyan nincs, hogy egységesen "a nők gondolkodása".
2018. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm én csak olyannal jönnék össze, aki 100%-ban megfelel külsőleg is. Ha azt tapasztalom, hogy túl sok nála vonzóbb külsejű pasira figyelek fel, akkor valami nyilván nem stimmel és felesleges erőltetni.
2018. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!