Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek lennétek baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek baráti kapcsolatra egy olyan emberrel, akibe szerelmesek vagytok/voltatok ?

Figyelt kérdés
Illetve ha valakit egyszer elengedtek mint embert, akkor utánna tudnátok bármilyen kapcsolatot is fenntartani vele vagy végleg elengednétek ?

2022. okt. 10. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ, leírom.
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Persze!
2022. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Alapból nem hiszek a férfi-nő barátságban, tehát már itt megbukik a sztori. És nemcsak hogy azt nem tudom elviselni, hogy barátnak kéne lennünk, de pl. szakítás után (ő szakított) az is zavart, hogy maradtunk kollégák, és belebetegedtem. Amúgy is el akartam jönni a cégtől, így szerencséje volt, hogy nem miatta kellett. De ha nem jöttem volna el (mielőtt odakerült volna a céghez, már elterveztem, hogy felmondok), akkor kőkeményen bevallottam volna, hogy azért mondok fel, mert szakított velem, és nem tudok itt maradni. Titokban tartottuk, de akkor kibuggyant volna belőlem. Gyerekes, de szerencsére nem kellett elhangoznia.
2022. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

#2

Szerelmes nem csak férfi+nő lehet.



Mi egyébként a volt párommal most pont ebben a szituációban vagyunk. Szakítottunk , mert beláttuk nem működik köztünk, de emberileg szeretjük egymást, így barátok maradtunk.

2022. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a szituáció az hogy sose voltunk együtt a hite miatt és soha nem is leszünk de ugyanazt érezzük egymás iránt viszont most úgy van hogy el kell engednünk egymást mert ez nem barátság jelenleg. És nem tudom hogy tudnék e a későbbiekben a barátja lenni.
2022. okt. 10. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem mint embert engedtem el...remélem érthető
2022. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak voltam, akkor igen. Relatíve tisztán le tudom zárni magamban a szakításokat, volt amit rövidebb ideig tartott feldolgozni, volt amit hosszabb, de nem maradt a végére, hogy most bármit is újrakezdenék, az érzelmek is ide tartoznak.

Ha pedig épp szerelmes vagyok valaki, akkor nem kezdek el barátkozni vele, mert minek, csak rossz érzés. Ha előbb voltunk barátok, mint jött a szerelem, akkor pedig megerőltetném magam és tovább barátkoznék, a barátságok értékesek, ha már kialakultak. A szerelem pedig múlik, ha nem azon járatod az agyad, hogy hátha meggondolja magát a másik, meg ha nem reménykedsz és elfogadod az első nemet lezárásnak.

2022. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Igazi barátságra nem volnék képes. Akire én gondolok, őt szeretem emberileg, jó viszonyban maradtunk, de egy igazi barátnak asszisztálnia kellene az illető további életéhez. Tehát végig kellene néznem az utánam következő partnereit és jópofizni, meghallgatni a szerelmes ömlengéseit. Ez csúnya dolog vagy sem, nekem nem menne, még akkor sem ha már nem vagyok belé szerelmes.

Bármikor szívesen beszélek vele, de nem akarom látni, hogy kivel van és mit csinálnak. Ez nem azt jelenti, hogy zavar ha mással boldog. Nem zavar, csak nem akarok hozzá asszisztálni.

A másik meg az, hogy aki egyszer szexuálisan vonzott (még most is), arra nem tudok csak barátként gondolni.

2022. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 15 46 kár,hogy nem értetted
2022. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha valakivel szakítok és normális a szakítás, akkor tudok rá később barátként tekinteni.

Ha valakival el sem jutok a kapcsolatig, mert csak barátkozni akar, azzal inkább megszakítok mindent.

2022. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Na a heti isten szolgája vs nő szerelme is lejött a forumon. Mi jöhet még ezek után te jó isten ??
2022. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!