Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember között nagyon nagy a korkülönbség, viszont a szerelmesek egymásba, és tartós kapcsolatra tesznek szert?

Figyelt kérdés

Vegyünk példának 6 évet. Például egy 14-20 éves, vagy 16-22 éves ember jönnek össze, és a kapcsolatuk mégis tartós? Létezik ilyen? (a fiatalabb legyen a lány, mert az úgy jobban elképzelhető, mint egy 20 éves nő, egy 14 éves fiúval..). :)

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. jan. 21. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy korkülönbség :-P A nagy különbség az 15-20 év felett kezdődik.

A leghosszabb kapcsolataimban (ezek között volt 15 évig tartó is) a korkülönbségek 7-10 év között voltak. Igaz a nő javára :-)

2013. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor létezik, ha 30-on felül vannak mindketten már.
2013. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaza van az elöttem szólónak.A 6év nem nagy korkülönbség.A párom és én közöttem is annyi van.15éves voltam mikor megismerkedtünk.Ő 21.Azóta is együtt vagyunk!8és fél éve.És van már két gyönyörű gyermekünk is :)
2013. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2013. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukám és mostoha anyukám 10 év korkülönbség 16 éve együtt. És úgy látszik ez után is együtt maradnak.
2013. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 18évesen jöttem össze az akkor 23 éves barátnőmmel.

Ez 7 éve történt.

2013. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!