Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent a plátói szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a plátói szerelem kifejezés?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, de nincsenek együtt.
2022. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

a google a barátod.


szerintem egyszerűbb rákeresni egyes bennünk felmerülő kérdésekre a google-n mert lehet, hogy hamarabb találunk rá választ mint itt várni rá a gyakorikerdeseken

2022. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beteljesületlen szerelem, amikor csak az egyik fél szerelmes.

Szerintem a viszonzott az igazi szerelem!

2022. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jelenti a beteljesületlent, amikor csak az egyik fél szerelmes, ill. amikor mindketten, de külső tényezők miatt (pl. házasok már) nem szökhet szárba a szerelmük.
2022. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vágyodás egy olyan ember iránt akit felruhazol pozitív tulajdonsagokkal amik tobbnyire nincsennek meg benne .. Sokszor egyoldalu , de van amikor megvan a masikban is a mi lenne ha , de a nők nem szoktak lépni , főleg az ambiciózus fajtak.
2022. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Off:

Vagy a foglalt f*sz nem lép semmit, pedig az egészet ő kezdte, ő indította el. Inkább egótuningnak használja a kis "szerencsétlen, tapasztalatlan hülyét" meg röhög rajta többedmagával a háta mögött. Csak azt nem tudja, hogy a nő egyébként nem olyan béna, mint amilyennek sokan próbálják beállítani és készen áll a revansra. 😈

(Nem, nem lesz revans, felesleges energia pazarlás, inkább csak szeretne túl lenni az egészen és végre egy értelmes, őszinte, jóérzésű emberrel megismerkedni...A foglalt p*csnek meg jobban fáj az, ha le se 💩ja.)

Igen, ezt muszáj volt kiírnom magamból. A hozzászólásod ihletett.

Off vége.

2022. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Konkretan nem foglalt emberekre gondoltam, de lehetseges te irod ki a foglalt ferjes pasis dolgokat. Egy platoi vonzalomnal eleg nagy baj az ha senki nem lep , nem am meg kapcsolatban van mert az 99% ra azt jelenti sosem fog beteljesulni , viszont 2 szabad ember eseten mindig ott a lehetoseg amig szinglik.
2022. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, az összes olyan kérdést én írom ki, hülyegyerek! 🤣

66 db kamuprofilból.☝️

Még sosem írtam ki kérdést és ezután sem tervezem, mindig csak válaszolok, ha vmi felkelti a figyelmemet. De a legtöbbször csak jókat kacarászok, hogy miket nem tudnak kérdezni/kitalálni az emberek és milyen szörnyű a helyesírásuk.

2022. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2022. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!